Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Antykoncepcja, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Antykoncepcja

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 31 sie 2019, 19:43
    Vibin mini jest raczej dla młodych kobiet, które dopiero zaczynają przygodę z antykoncepcją.
    Cytuj
  • Uncia 21 wrz 2019, 22:37
    Ostatecznie zdecydowałam się na Vixpo, miałam też problemy z pms w końcu po wykonaniu badań i rozmowie z lekarzem na to postawiliśmy.
    Cytuj
  • Petrova 30 wrz 2019, 22:46
    jarzebina napisał:Vibin mini jest raczej dla młodych kobiet, które dopiero zaczynają przygodę z antykoncepcją.
    Wiele też stawia na pola ring, dzięki czemu odpada im stres związany z zapominaniem. przymrużenie oka
    Cytuj
  • jarzebina 1 paź 2019, 3:58
    Włąśnie zastanawiałam się czy to jest w ogóle wygodne... Tzn. zmiany nie planuje, bo mi dobrze na vibinie i nie zpaominam o nim, ale tak z ciekawości się zastanawiałam czy tego się w srodku nie czuje.
    Cytuj
  • filka 7 paź 2019, 15:26
    Tak, niektórym pasują krążki innym tabletki, ja od początku wolałam tabletki bo nieraz tamponu nie potrafię prawidłowo włożyć, nie wiem czy dałabym radę a tabletkę vines łykam o stałej porze i nie wymaga to ode mnie zdolności manualnych
    Cytuj
  • Uncia 28 paź 2019, 19:04
    Ja też nie mam problemu z "pamiętaniem" o tabletce, dla mnie bardziej w tym przypadku liczyło się to, że biorąc Vixpo zapomnę o pms.
    Cytuj
  • Petrova 30 paź 2019, 10:19
    Włożenie krążka jest bardzo proste. Nie ma też obaw, że się przesunie czy wypadnie. uśmiech
    Cytuj
  • Lilka32 21 lis 2019, 21:04
    A włożenie i "użytkowanie" takiego krążka nie boli? Jakoś od zawsze byłam wierna Vixpo ciężko mi się przekonać
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 12:35
    Też sie chętnie dowiem, niedługo muszę wrócić do anty, kiedyś brałam Vibin mini, ale to jak byłam młodsza.
    Cytuj
  • mietenkow 9 gru 2019, 8:26
    Moja dziewczyna stosuje tabletki vines, o których tu wspominacie, są niskodawkowe ale z tego co wiem to nie do końca prawda że te niskodawkowe tabletki są dla tylko dla młodych dziewczyn. Zanim się zdecydowaliśmy na ten rodzaj antykoncepcji dużo czytaliśmy na ten temat, poza tym moja dziewczyna wypytała o wszystko ginekologa
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Zaparcia