Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Antykoncepcja, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Antykoncepcja

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie  1 2 3 4 5 6 z 6
  • Martyna29 22 gru 2019, 18:13
    Właśnie byłam ostatnio u lekarz i wspomniał mi pola ring i zastanawiam się nad tą metoda, choć nigdy nie stosowałam, plus jest taki, że nie trzeba pamiętać tak jak o tabletkach.
    Cytuj
  • jarzebina 29 gru 2019, 23:14
    Jak się bierze tabletki bez robienia przerwy, np. vibin 21+7 to tez nie trzeba o nich pamiętać, bo szybko się wyrabia nawyk, jak automat przymrużenie oka
    Cytuj
  • Zonka25 31 gru 2019, 10:34
    Martyna29 napisał:Właśnie byłam ostatnio u lekarz i wspomniał mi pola ring i zastanawiam się nad tą metoda, choć nigdy nie stosowałam, plus jest taki, że nie trzeba pamiętać tak jak o tabletkach.
    Ja stosuje i jestem zadowolona, nie muszę pamiętać jak o tabletkach a czuję się dobrze uśmiech
    Cytuj
  • Petrova 31 gru 2019, 18:42
    Od początku dobrze tolerujesz? Miałaś jakieś skutki uboczne?
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 17:23
    Też jestem ciekawa jak to jest, faktycznie wygoda bo nie trzeba pamiętać codziennie.
    Cytuj
  • Zonka25 1 sty 2020, 18:01
    Petrova napisał:Od początku dobrze tolerujesz? Miałaś jakieś skutki uboczne?
    Dobrze toleruje, zero skutków ubocznych, nawet lepiej niż po tabletkach bo wcześniej bolał mnie żołądek.
    Cytuj
  • Karii 2 sie 2020, 17:43
    Ja stosuje tabletki- więc hormony, czasem miałam problemy z suchością pochwy, ale odkryłam niedawno Vagisan, globuli, które świetnie nawilżają więc teraz jest w porządku.
    Cytuj
  • jarzebina 28 sie 2020, 16:58
    Jest też vagisan w kremie bez recepty. Dla mnie wygodniejszy w użyciu, bo ma aplikator. No i działa świetnie, nie tak jak żele na bazie wody czy silikony, które wysychają taką dziwną klejącą warstwą.
    Cytuj
  • ZoHaHa 30 wrz 2020, 20:50
    Właśnie sobie kupiłam globulki vagisan, stosuję na noc. Na razie codziennie, ale czytałam, że później wystarczy już tylko np 2 razy w tygodniu. Mam nadzieję, ze skończą się u mnie wieczne podrażnienia, bo od tego to juz krótka droga do infekcji
    Cytuj
  • Marcela90 30 lis 2020, 16:37
    Też planuje ich zakup, bo czuje ogromny dyskomfort, po ilu dniach poczułaś ulgę?
    Cytuj
 1 2 3 4 5 6 z 6
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Zaparcia