Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Apteczka na wyjazdy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Apteczka na wyjazdy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • izapixi 11 kwi 2019, 22:11
    co pakujecie ze sobą na wycieczki do apteczki? Pytanie kieruję szczególnie do rodziców małych dziec bo wiadoo że to dzieciaki zazwyczaj tej apteczki najbardziej potrzebują
    Cytuj
  • Petrova 15 kwi 2019, 23:13
    Warto zabrać probiotyk np. active flora baby, na wypadek jakiejś biegunki czy problemów z jelitami. uśmiech
    Cytuj
  • jackowskyy 26 kwi 2019, 22:20
    koniecznie ranisilver na rany, bez tego ani rusz. Jak się zdarzy jakieś skaleczenie albo zadrapanie, dezynfekuję ranę a potem psikam tym sprayem. Rana zabezpieczona dużo szybciej się goi.
    Cytuj
  • Meggi85 30 kwi 2019, 20:58
    A używałeś też maści Ranisilver czy tylko spray? Zastanawiam się które kupic.
    Cytuj
  • karmelcia 19 maj 2019, 22:01
    Probiotyk obowiazkowo na wyjazdy, do walizki wrzucam flostrum. Na bóle brzucha, biegunkę jak znalazł. Ja to mam zawsze tak że się gdzieś struję i potem wyjazd spędzony na toalecie, po probiotyku wszystko szybko wraca do normy i wakacje uratowane.
    Cytuj
  • Anna44 20 maj 2019, 12:14
    Zdecydowanie, oczywiście oprócz podstawowego wyposażenia (plaster, bandaz, woda utleniona itp) warto spakować Altacet. Mozna tez jesli dziecko ma dolegliwości w czasie jazdy samochodem coś w tym kierunku. Mozna rowniez, jeśli jest to dłuższy wyjazd a co proponowali już inni pod tym wpisem, czyli probiotyki aby obyło sie bez rewolucji żołądkowo jelitowych. Tu polecam najlepiej, wlasnie pod katem dzieci probiotyk w koncentracie probiotycznym owoce lasu czyli w formie płynnej po pierwsze łatwiejszy w podaniu w podrozy po drugie dziecko nie musi niczego połykać. No i tak na wszelki węgiel aktywny leczniczy np. Medonet. To chyba tyle. A i oczywiscie wszystkie te leki, jesli takie sa, które bierzemy na co dzień. A poza tym wszystkim dobry nastrój aby cieszyc sie wakacjami uśmiech.
    Cytuj
  • truska 16 wrz 2019, 21:55
    probiotyk tak, musi być w apteczce, też używamy flostrum, opakowwanie ma bardzo wygodne i kropelki szybko zniego lecą, kto ma małe dziecko i próbuje podać probiotyk ten wie jak to czasami trudne jak krople lecą powoli, tutaj idzie błyskawicznie
    Cytuj
  • Petrova 30 paź 2019, 9:19
    Przed wyjazdami podaję dzieciom i nam active flora baby, żeby wzmocnić florę. Zwłaszcza kiedy chodzi o wyjazdy zagranicę. No i obowiązkowo ląduje również w walizce.
    Cytuj
  • Luiziana 30 paź 2019, 13:05
    Przed każdym wyjazdem zasiadam wygodnie w fotelu i kompletuję apteczkę w aptece internetowej Doz. Duży wybór i dobre ceny i mam gotowe
    Cytuj
  • Lilka32 30 paź 2019, 16:50
    U mnie zawsze jest Apicold propo często dopadają mnie dolegliwości związane z zatokami więc to obowiązkowy produkt.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum