Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Atopowe zapalenie skóry AZS

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Atopowe zapalenie skóry AZS

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • hanka100 29 gru 2014, 0:35
    Jak najlepiej leczyć, jak pielęgnować? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
    Cytuj
  • toster 29 gru 2014, 4:58
    to jest dość długa walka nim się znajdzie odpowiedni lek który zacznie pomagać. Lekarze nie ogół zapisują jakieś specyfiki ze sterydami które dodatkowo niszczą skórę więc to od razu odradzam
    Cytuj
  • julitta 29 gru 2014, 19:39     (ostatnio zmieniony przez autora 15 mar 2015, 10:51, w całości zmieniany 1 raz)
    maści sterydowe są czasami niezbędne, ale jeśli nie ma konieczności ich stosowania - warto próbować czegoś innego.
    Cytuj
  • Idka 29 gru 2014, 22:18
    mi również pomógł dermaveel, ale nie byłam jakimś bardzo ciężkim przypadkiem
    Cytuj
  • toster 31 gru 2014, 10:29
    i tka można kupić jeden produkt a potem kupować kolejne. Chyba że znajdzie się od razu ten który działa idealnie ze skórą to jest w tedy cud
    Cytuj
  • brygida39 1 sty 2015, 20:48
    Ja spróbuje na własnej skórze dermaveel do nowego roku, mam problem ze skórą, aż się boje po sylwestrze jak zdjęcia powychodziły z moją twarzą, chociaż tyle, że na sukienke sobie żakiet nałożyłam.
    Cytuj
  • aarkan88 21 maj 2015, 11:16
    Moje dziecko też na to choruje. Dużo czytam na ten temat i szukam najlepszych sposobów na pielęgnację skóry atopowej. Myślę, że te informacje mogą Wam się przydać http://cutishelpmimi.pl/codzienna-pielegnacja/8-zasady-pielegnacji-emoliencyjnej Mimo tego, uważam, że stały kontakt z lekarzem dermatologiem jest nie zbędny.
    Cytuj
  • Bonobo 31 maj 2015, 23:36
    U mnie w rodzinie jest taki problem, tylko nie wiem czy potrzebujesz porady do jeśli chodzi o skórę dla dziecka czy dla osoby już starszej?
    Cytuj
  • Ecia 1 cze 2015, 22:38
    Jeżeli mowa o AZS, to podstawą jest regularne działanie.
    Należy dbać o to by skóra była zawsze nawilżona, dzięki temu unikniemy nieprzyjemnego pieczenia/swędzenia.
    Koleżanka akurat ma chorą córeczkę to co nieco już wiem.
    A używa atoperalu baby
    Cytuj
  • Druhna 14 cze 2015, 2:30
    Atopowe zapalenie skóry to poważny problem alergiczny. Oczywiście, że pielęgnacja jest bardzo ważna. lekarze o tym mówią polecając silne leki antyalergicznie. Ja bym tu chciała podpowiedzieć naszą rodzinna metodę na alergię. Ta metodą jest odpowiednia dieta. Polecam na ten właśnie temat książkę Bożeny Kropka http://wydawnictworodzina.pl/
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum