FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Biżuteria

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 z 5  
  • Aquarella 21 gru 2011, 11:52
    Podoba mi się czarna bransoletka "Pandoh" - pasowałaby do takiego stylu jak np. Diesel Jeans uśmiech
    Cytuj
  • Hardy 19 sty 2012, 11:00
    Może być... Ale wolę swój stały, sprawdzony sklep z biżuterią artystyczną - sklep internetowy Galerii Artystycznej KuferArt, naprawdę jest z czego wybierać i każdy znajdzie coś, co przypadnie mu do gustuuśmiech Polecam!
    Cytuj
  • 25 paź 2012, 17:23
    Rzeczywiscie to jest bardzo fajny sklep,ale ja mieszkam w Hiszpanii i tam mialam szczescie trafic na ten sklep collares vintage
    Cytuj
  • agatakkk 21 lis 2012, 22:19
    ja chyba najbardziej lubie kupować biżuterię w aparcie. Tam mają bardzo duży wybór przymrużenie oka ostatnio zakupiłam te kolczyki
    Cytuj
  • VictoriaB 22 lis 2012, 15:16     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lis 2012, 14:21, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja lubię biżuterię w ogóle - włąściciwe wszystko jedo jakiej marki, może być tez taka Home Made uśmiech, mam teraz świra jesli chodzi o bransoletki - uwielbiam je nosić i oczywiście kupować - taką biżuterię mam zamiar upolować w najbliższym czasie, zwłaszcza tą bransoletk szarą z rzemyków - jest ekstra.
    Cytuj
  • Swojezdanie 23 lis 2012, 11:47     (ostatnio zmieniony przez autora 23 lis 2012, 11:49, w całości zmieniany 1 raz)
    A ja chyba nie jestem wierna żadnej konkretnej firmie - jeśli mam potrzebę zakupu nowego naszyjnika albo kolczyków, to zwyczajnie chodzę po sklepach (także internetowych) i szukam tego, czego potrzebuję uśmiech
    Cytuj
  • AstaLawista 5 gru 2012, 21:41
    Wg. mnie nie najgorszą biżuterię ma stilago uśmiech jest to klub zakupowy, który ma europejskie marki, nawet do 70%, tak więc można zrobić naprawdę super zakupy przymrużenie oka niestety jest tam mało czasu na podjęcie decyzji, ponieważ prowadzą 3-5 dniowe kampanie sprzedażowe (pewne okresy i akcesoria ze zniżką) przymrużenie oka
    Cytuj
  • Swojezdanie 6 gru 2012, 8:15     (ostatnio zmieniony przez autora 6 gru 2012, 8:16, w całości zmieniany 1 raz)
    Dokładnie tak samo jest w przypadku Złotych Wyprzedaży, ale lubię tam kupować :-) Teraz jest dostępna biżuteria Amesanti i chyba coś sobie kupię, w końcu dziś Mikołajki wielki uśmiech W sumie masz rację - jedynym minusem jest to, że trzeba się w ciągu kilku dni zdecydować, bo później okazja przepada. A ja często mam tak, że potrzebuję więcej czasu, żeby przemyśleć dany zakup...
    Cytuj
  • marta1719 14 gru 2012, 19:04
    Moim zdaniem najlepsza jest kuźnia srebra ,kupiłam tam ostatnio taki wisiorek.
    Co o nim sądzicie???
    Cytuj
  • Emillia 15 gru 2012, 18:30
    Ja wolę złoto, srebro kiedyś nosiłam.Lubię kupować w Aparcie,zwłaszcza bransoletki i kolczyki.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum