Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Ból kolana, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ból kolana

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • karmelcia 27 mar 2019, 13:41
    Na ból kolana bardzo mi pomogło smarowanie żelem dip hot, rozgrzewa bolące miejsce, stosowałam jeszcze taką specjalną opaskę na kolano, przezło o jakimś czasie, na pewno dobrze też to z lekarzem skonsultować.
    Cytuj
  • tymmko 13 kwi 2019, 22:05
    Czy ten gardan można kupić bez recepty? Sezon rowerowy nie zaczął się dla mnie za szczęśliwie, kolano potłuczone i łokieć, szukam dobrych środków które zmniejzą ból
    Cytuj
  • Zanita 18 sie 2019, 19:15
    Słuchajcie, zawsze takie bóle warto skonsultować z dobrym fizjoterapeutą. Mogę polecić sprawdzonego, ze świetnym doświadczeniem, jeśli ktoś z Was jest z okolic Krakowa - OpenMedical. Ja jestem naprawdę zadowolona.
    Cytuj
  • Lilka32 28 wrz 2019, 21:25
    U mnie też maść końska na takie dolegliwości zawsze pomaga, zawsze jak robię zamówienie na stronie doz to dodaje do koszyka, bo szybko idzie u nas w domu.
    Cytuj
  • Uncia 28 paź 2019, 19:11
    Prawda maść końska dobra na wszystkie dziwne dolegliwości kolana, plecy uśmiech
    Cytuj
  • Martyna29 22 gru 2019, 18:18
    A taką maść końską to dostanę normalnie w aptece np. doz?
    Cytuj
  • Zonka25 31 gru 2019, 10:54
    Jasne, że dostaniesz masz w DOZ, ja tam zawsze robię zakupy i też ją zamawiam.
    Cytuj
  • zonja 1 paź 2021, 14:16
    Musiałam zrobić prywatnie rezonans kolana, byłam w Radiomedica, centrum diagnostyczne jest na najwyższym poziomie. Badanie zostało wykonane bardzo dokładnie, rejestracja przebiegła sprawnie, sympatycznie. Polecam serdecznie, jedna z najlepszych placówek do jakiej trafiłam.
    Cytuj
  • ola_by_ola 5 gru 2021, 16:03
    No generalnie nic nowego Ci nie powiem – jak masz podejrzenie urazu kolana, to koniecznie idź do lekarza, najlepiej na usg. Nawet Ci polecę dobrą klinikę warszawską i tu szybko powinni Ci znaleźć jakiś termin. Placówka nazywa się MULTIMED. Koszt to z tego pamiętam 180 zł ale przynajmniej obejrzy Cię specjalista i powie, co dalej robić.
    Cytuj
  • wiszka 30 sty 2022, 23:19
    Olejek Olejek Tulsi Madurai polecam, wskazany dla sportowców na zapalenia mięśni, ścięgien, bóle po urazach. Na kolano mi bardzo pomógł kilka kropli wystarczy wetrzeć. A i na zatoki do inhalacji mega. Sama natura
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Sałatka do grilla
Następna: Zaparcia