Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Chude nogi - jak się ubierać?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Chude nogi - jak się ubierać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • warkoczyk 12 wrz 2010, 11:38
    Cześć dziewczyny. Może poradzicie mi coś na mój problem, bo juz nie wiem w co mam się ubierać żeby sie dobrze czuć i żeby moje patykowate nogi dobrze wyglądały. Mam 172cm wzrostu, ważę 58 kg więc nie tak mało, ale przy dość szerokich biodrach mam okropnie chude nogi, tzn głównie łydki sa moim problemem, a do tego rozmair buta - 40smutny Naprawdę nie wygląda to ciekawie, w spodniach to łatwiej ukryć, ale teraz jak było gorąco to się męczyłam strasznieskrzywienie Może macie jakieś rady jak się ubierać zeby to optycznie lepiej wyglądało?
    Cytuj
  • becia_koronczarka 12 wrz 2010, 15:38
    Ja też mam chude nogi i do tego troszke iksowateuśmiech Miałam kompleksy na tym punkcie, ale już mi trochę przeszło. Mam większe problemy w życiu no i postanowilam się nie przejmowaćuśmiech Może nie dla mnie spodnie-rurki (w nich bezlitośnie widac jakie są chude moje odnóża) albo mini spodniczki, ale już takie do kolan sa ok, spodnie z wszelkimi marszczeniami, zaszewkami itp co poszerza, kiecki zresztą też. A buty na obcasie, choćby takim 3-4 cm optycznie sprawiają, że stopa nie wydaje się tak dużauśmiech
    Cytuj
  • Solniczka84 12 wrz 2010, 17:31
    Na pewno krótkie spódniczki i szorty są jak najbardziej dla Ciebie! I botki do kostek, bardzo teraz modne (dla mnie nieosiągalne) za to szerokie spodnie - rybaczki i spódnice kończące się nad kostkami podkreślają szczupłość łydek, więc nie polecamprzymrużenie oka

    Cytuj
  • franusia 12 wrz 2010, 18:53
    Warkoczyk, ja mam odwrotny problem - zawsze miałam grube kulasyskrzywienie Więc pewnie Ty możesz nosić wszystko to oczym ja zawsze marzyłam heheprzymrużenie oka Np botki do kostek, sukienki mini, legginsy... Jeśli Cię to pocieszy to ja bym wiele dała żeby mieć szczupłe, nawet ZBYT szczupłe nogi! Naprawdę...
    Cytuj
  • PannaDziewanna 12 wrz 2010, 20:56
    Mając szczupłe nogi możesz nosić wszystkie te cudne wzorzyste rajstopy w szałwoych kolorach, w poziome paski, kwiatki, w ogóle wszystkie wzorki! Takie rajstopy moga być najbardziej efektownym elementem całego stroju, ale niestety są dobre tylko dla osób o bardzo szczupłych nogach (ja np nie moge sobie na nie pozwolić)uśmiech
    Cytuj
  • casia1980 12 wrz 2010, 21:29
    Dziewczyno przypomnij sobie Twiggy! Moim zdaniem wszystkie mini są wlasnie jak najbardziej dla Ciebieuśmiech Im krótsze tym lepsze. Nie daj sobie wmówić, że z Twoimi nogami jest coś nie tak. A jesli sama chciałabyś je "pogrubić" to polecam bieganie i jazdę na rowerze - od tego rosna mięsnie łydek i będą trochę większe w obwodzie i ładnie wyprofilowaneuśmiech
    Cytuj
  • warkoczyk 12 wrz 2010, 22:50
    No wiem, że modelki też mają chude, ale to co innego... ja raczej po wybiegach nie chodzę, a wokół tylko słyszę "ależ Ty jesteś chuda" nawet własna matka mi powtarza ciągle, że mam za cienkie nogismutny Trochę to dziala deprymująco.
    Cytuj
  • WitoldEs 13 wrz 2010, 1:13
    No co Ty nie przejmuj sie. Wszystkie modelki mówią, że jako nastolatki w szkole miały kompleksy i przezwiska typu "szkielet" albo "patyczak'uśmiech A teraz niejedna im zazdrości...
    Cytuj
  • caipirinha 13 wrz 2010, 8:55
    Ja też mam nogi chude i wiesz co przy obcasach to wygląda o wiele lepiej! Bo bez obcasów to porażkaskrzywienie Ale trzeba się nauczyc ubierac tak żeby eksponowac atuty, a wady ukrywać, nikt nie jest doskonaly uwierz mi!
    Cytuj
  • Gaik 13 wrz 2010, 12:34
    Kobitki dajcie spokój z tymi kompleksami, spójrzcie na facetów, oni się tak nie przejmują. A już na pewno nie warto się przejmowac jakimiś złośliwymi uwagami, które czesto sa wypowiadane z zazdrości!
    Miałam kiedys koleżankę w pracy, która zawsze mi mówiła "a co ty tak chuda, masz anoreksję?" Nie muszę chyba mówić jak się wtedy czułam i co? Ona sama zaczęła się katować jakimiś dietami, dużo schudła, ale męczyła się z tym okrutnie no to chyba z zazdrości tak mówiła nie? Ludzie są często totalnie nieczuli i myslą tylko o sobie! Eksponuj nogi dziewczyno!!!uśmiech Pozdrawiamuśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum