Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co dobrego na trądzik?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co dobrego na trądzik?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • Masa 15 wrz 2016, 17:10
    Córka weszła w "ten wiek" i zaczyna się pojawiać pierwszy trądzik. Ktoś może polecić coś sprawdzone, co pomoże go zwalczyć? Będę wdzięczny za podpowiedzi.
    Cytuj
  • kotek020 20 wrz 2016, 16:49
    A ile to dokładnie córka ma lat jeśli można spytać bo to też ma znaczenie moja córka ma 12 lat i stosuje taki specjalny żel ale to dopiero od 12 lat można.
    Cytuj
  • Meggi85 21 wrz 2016, 10:16
    A jaki żel stosujesz? Mój syn jeszcze nie wszedł w ten wiek, ale chrześniak meczy sie z młodzieńczym trądzikiem już z pół roku conajmniej i nic nie pomogło jak do tej pory. Może jednak uda mi sie mu pomóc jak masz coś sprawdzonego.
    Cytuj
  • Masa 7 paź 2016, 14:30
    Własnie rzecz w tym, że nie mam nic konkretnego co byłoby odpowiednie. Kotek, a jaki żel masz na myśli?
    Cytuj
  • Kotsu 12 paź 2016, 10:01
    Może wart zmienić dietę na bardziej odżywczą i zbadać też poziom hormonów? Czasem to one są przyczyna trądziku młodzieńczego.
    Cytuj
  • Masa 20 paź 2016, 20:14
    Pytałem w aptece o coś konkretnego na trądzik, pani mówiła o Aquaclin, ktoś kojarzy?
    Cytuj
  • Masa 23 paź 2016, 18:51
    No ja go wziąłem w ciemno, już jakiś czas jest w zastosowaniu, zobaczymy co z tego będzie ; )
    Cytuj
  • jarzebina 27 paź 2016, 23:39
    Jest ok, śmiało stosuj. Efekty nie będą widoczne od razu, ale cierpliwości przymrużenie oka Aquaclin działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie, więc poradzi sobie z pryszczami nawet takimi ze stanem zapalnym.
    Cytuj
  • Meggi85 29 paź 2016, 18:33
    Nie słyszałam o tym Aquaclin, ale może to jest jakies wyjście. Na ich stronie znalazłam zakładkę ze wsparciem dla rodziców dzieci którzy zmagaja się z trądzikiem https://www.aquaclin.pl/dla-rodzicow.html . Powiem wam, że chyba jutro pójdę go kupić. Drogi jest ten żel?
    Cytuj
  • ewelka_28 30 paź 2016, 13:38
    Też nie słyszałam o Aquqclin, ale skoro tyle osób poleca to chyba też się nim zainteresuję, bo ostatnio również mam problem z trądzikiem. Ja używałam kiedyś żeli z firmy Iwostin i też były dobre, ale jednak mam mocno problematyczną skórę i szukam jednak czegoś "mocniejszego".
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: zaczerwienienia