Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co dobrego na trądzik?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co dobrego na trądzik?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 30 paź 2016, 19:45
    W tv też jest żel reklamowany. Naprawdę jest ok, ale najlepsze efekty są przy regularnym stosowaniu.
    Cytuj
  • sonique321 15 gru 2016, 9:47
    Są specjalne kosmetyki ale jednak lekarz powinien Cie obejrzeć.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 3 sty 2017, 7:32
    U mnie trądzik był spowodowany nieodpowiednią pielęgnacją. Kupowałam kosmetyki w popularnych drogeriach. Nie miały jednak dobrego działania ponieważ bardzo mnie zapychały.... Obecnie już takich kosmetyków nie stosuję. Postawiłam na te naturalne.

    Ważna jest również odpowiednia dieta. Powinnyście również codziennie pić dużo wody.
    Cytuj
  • hanka100 10 sty 2017, 8:58     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2017, 19:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Dlatego należy unikać kremów z alkoholem, w ogóle te drogeryjne są słabej jakości. W aptece jest zdecydowanie więcej dobrych propozycji chociażby normaderm vichy www.vichy.pl/normaderm/gama/r520.aspx . Należy także pamiętać o prawidłowej kolejności, czyli najpierw oczyszczanie cery płynem micelarnym, później krem na trądzik - tak dwa razy dziennie. A maseczki oczyszczające 2-3 razy w tygodniu, najlepiej wieczorem
    Cytuj
  • koonik 27 lut 2017, 9:39
    Dobre są tabletki aknenormin ale trzeba je zażywać pod ścisłą kontrolą lekarza.
    Cytuj
  • Ecia 19 mar 2017, 18:48
    Zwykła maść z cynkiem tez może się super sprawdzić przymrużenie oka
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 10 gru 2017, 23:01
    Maść z cynkiem albo pasta - ma fajniejszą konsystencję uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 31 sty 2018, 21:45
    Moja siostra za namowa koleżanki kupiła sobie maseczkę Lerosett. To oczyszczająca maseczka od Swederm. Jest idealna na problemy skóry zanieczyszczonej, tłustej, mieszanej i trądzikowej. Można również używać jej punktowo uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 6 lut 2018, 22:34
    Potwierdzam uśmiech Ja używam jej na te najbardziej problematyczne partie twarzy i efekty są super. Maseczka mocno ściąga skórę, widać to gołym okiem, trochę śmieszne uczucie. No ale skóra po niej też szybko się poprawia uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 26 mar 2018, 23:00
    Na blizny po trądziku warto mieć pod ręką żel silikonowy sutricon. Nie widać go na twarzy, można stosować pod makijaż i daje naprawdę zauważalne efekty, jeżeli tylko pamiętamy o smarowaniu się nim.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: zaczerwienienia