Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co jeść w czasie ciąży ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co jeść w czasie ciąży ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • marysianka667 8 paź 2013, 12:54
    Mam ważne pytanie do przyszłych mam. Jak odżywiacie się w czasie ciąży ? Jakie witaminy są najpotrzebniejsze ? Macie specjalny jadłospis na każdy dzień ?
    Cytuj
  • Nowakova 1 lis 2013, 9:13
    Soki nie wystarczą, ułóż sobie jadłospis i pamiętaj żeby było w nim mnóstwo różnych witaminy. Jak Ci sie nie hcce w necie jest dużo propozycji, coś można wybrać. Obowiązkowy zakaz palenia i alkoholu. O kwasie foliowym chyba nie trzeba Ci przypominać. Ewentualnie możesz dodać do tego jakieś witaminy w tabletkach. Specjalne dla ciężarnych są tabletki z calivity - new life.
    Cytuj
  • 4 lis 2013, 11:38
    Zrezygnuj z kawy, alkoholu, papierosów.
    Jedz
    świeże owoce i warzywa, pełnoziarniste pieczywo, makaron, brązowy ryż;, mięso, ryby, jaja, orzechy, rośliny strączkowe, mleko i jego przetwory, oliwa, olej.
    Cytuj
  • katarzyn_888 10 sty 2014, 15:40
    Tu znajdziesz tygodniowy jadłospis
    Cytuj
  • ana-bell 19 sty 2014, 12:42
    Wejdź sobie też na odżywianie w ciąży - tam na forum są porady od eksperta i artykuł o herbatkach ziołowych w ciaży.
    Cytuj
  • sylwia4012 29 maj 2015, 21:02
    Warto postawić na naturalne, ekologiczne jedzenie. Jeśli masz możliwość, uprawiaj własne warzywa. Nasiona nie są drogie [url=http://florexpol.eu/229-nasiona-warzyw-1]http://florexpol.eu/229-nasiona-warzyw-1 [/url]. Albo poszukaj jakiegoś rzetelnego sprzedawcy produktów ekologicznych. Unikaj żywności wysokoprzetworzonej i mocno uczulającej (np. truskawki), ale tak to generalnie warto jeść w ciąży wszystkiego po trochu.
    Cytuj
  • favcia 30 maj 2015, 7:38
    Na pewno jedz dużo owoców i warzywuśmiech I pij dużo wodyuśmiech Nooo i jakiś kwas foliowy jeżeli nie bierzesz to zacznij już braćuśmiech Ja brałam prenalen magnez-fol uśmiech i z tej serii tez znajdziesz witaminki na uzupełnienie dietyuśmiech
    Cytuj
  • Ecia 1 cze 2015, 22:42
    Chyba przede wszystkim zaczynamy od zdrowej diety.
    Dużo warzyw i owoców, by przede wszystkim dostarczyć do organizmu dużo witamin
    Cytuj
  • nina_ky 6 cze 2015, 11:20
    Przede wszystkim trzeba zrobić dokładne badania, żeby sprawdzić czy nie brakuje nam jakiś składników odżywczych. Dopiero potem można dostosować swój sposób odżywiania do zapotrzebowania organizmu na takie składniki.
    Cytuj
  • Karolcia100 30 gru 2015, 15:03
    Ja jem dużo owoców, sałat i makaronów, bo na te mam straszną ochotę. Do tego pieczywo i dobra oliwa
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum