Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co myślicie o długich sukienkach ?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co myślicie o długich sukienkach ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • karolciak83 20 wrz 2016, 15:18
    Mi się też bardzo podobają kobiety w długich sukienkach, ale jakoś nie jestem w stanie się przekonać do tego jak ja w nich wyglądam. Mam co prawda jedną spódnicę maxi, ale jej nie noszę smutny
    Cytuj
  • kojot113 1 paź 2016, 14:00
    Ja szukam teraz sukienki na wesele. Marzy mi się długa, ale one są takie nieuniwersalne...
    Cytuj
  • agadys 11 paź 2016, 15:25
    Długie sukienki to tylko latem, teraz kupiłam sobie na emanzana pl, wspaniała bawełnianą, warto zajrzeć do nich bo to co nam polecają to nietuzinkowość i w sieciówkach takich ubrań się nie kupi. Tak na marginesie to mają też piękne torebki w bardzo rozsądnych cenach, które z tego co wiem to nawet blogerki kupują.
    Cytuj
  • louboutin1983 19 paź 2016, 10:46
    Mi się bardzo podobają, ale mam wrażenie, że są one stworzone raczej dla bardzo wysokich i szczupłych dziewczyn i tylko na lato. Oczywiście czasami widzę dziewczyny w takich sukienkach nawet jesienią, ale to wymaga wypracowania pewnego stylu, a do mnie to raczej nie pasuje.
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 17 maj 2017, 15:59
    Ja uważam, że takie sukienki są bardzo dobre. Są eleganckie i gustowne, pasują na spotkania towarzyskie czy do pracy. Idzie lato więc trzeba się powoli zaopatrywać w takie stylizacje. Bardzo podoba mi się taki krój sukienki jaki znalazłam na stronie Modbis.pl i planuję kupić sobie taką żeby mieć fajną opcję na letnie, upalne dni. Co myślicie? Ładna?:

    https://modbis.pl/pol_pm_Sukienka-z-szyfonu-Arabella-XI-zwiewna-kreacja-w-dlugosci-do-lydki-11273_2.jpg
    Cytuj
  • ankowia 19 maj 2017, 11:13     (ostatnio zmieniony przez autora 19 maj 2017, 11:13, w całości zmieniany 1 raz)
    długi sukienki są świetne i bardzo modneprzymrużenie oka ostatnio cały czas je noszę, odkąd doradziła mi je moja osobista stylistka. Dziewczyna zna się na rzeczy, dzięki niej wyglądam świetnie i czuję się mega atrakcyjna https://nikitina.pl/ uśmiech
    Cytuj
  • Agna 24 maj 2017, 12:06
    Też lubię uśmiech
    Cytuj
  • agatanos 18 cze 2017, 16:00
    Jeżeli chodzi o długie sukienki to nie dla mnie skrzywienie Na kimś mi się podobają, ale ja jestem za niska, więc wyglądam w nich jak w namiocie ;o
    Cytuj
  • KlaudiaN 28 lip 2017, 10:28
    zależy od gustuprzymrużenie oka ja nie lubię
    Cytuj
  • czarnaJagoda 8 sie 2017, 16:33
    Bardzo lubię sukienki, zwłaszcza długie. Tylko w tym roku kupiłam 6 takich na co dzień. wielki uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Herbalife.