Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na bolący pęcherz

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na bolący pęcherz

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • maryla334 13 gru 2018, 19:03
    co najszybciej się sprawdzi? Warto kupić jakiś lek bez recepty? Czy lepiej pójść do lekarza? Boli mni ebardzo i podejrzewam że to jakieś zapalenie
    Cytuj
  • tartinka 14 gru 2018, 11:25
    Najszybciej to urofuraginum max pomoże, bez recepty dostępne jest i też niedrogie. Od razu możesz zacząć brać, tylko też dużo pij i możesz jakeś kwaśne rzeczy też pić, jeść to pomoże pozbyć się bakterii.
    Cytuj
  • julitta 29 kwi 2019, 19:31
    Jeśli ból nie jest spowodowany zapaleniem, pojawia się krwiomocz bądź inne dolegliwości to koniecznie trzeba się udać do lekarza, i to urologa a nie internisty. Mnie pobolewał pęcherz ale długo to bagatelizowałam. Okazało się, że sprawa jest dość poważna, na szczęście trafiłam do super specjalistów - w Warszawie do dr Judyckiego do szpitala Mazovia, typowej placówki urologicznej. Po udanym zabiegu udało mi się wyjść z tego bez szwanku, nie mniej nauczyłam się by na każdą dolegliwość reagować jak najszybciej.
    Cytuj
  • Luiziana 29 wrz 2019, 10:08
    polecam udac się doo apteki Doz tam farmaceuta na pewno coś doradzi a na komfort polecam wkładki Tena są chłonne i nie ma strachu wpadki na mieście
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 12:34
    Te wkładki są super, używałam ich po ciąży jak miałam problemy z nietrzymaniem moczu.
    Cytuj
  • jarzebina 29 gru 2019, 22:05
    W aptece doz bez problemu dostaniecie próbki, nawet jesli nie mają akurat wyłożonych próbek, to wystarczy zapytać
    Cytuj
  • Zonka25 31 gru 2019, 10:38
    Z tymi próbkami to jest dobry pomysł, można spróbować różnych i dobrać odpowiednie dla siebie.
    Cytuj
  • Luiziana 31 gru 2019, 17:12
    Jest to pomysł najlepszy u nas w naszej sytuacji sprawdził sie w stu procentach, a i farmaceutka w Doz z nami rozmawiała, wybraliśmy Tena
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 17:28
    Tena to dobry wybór sama używałam, cienkie i chłonne, do tego wygodne, no i wiadomo, że nic złego się nie przytrafi.
    Cytuj
  • Luiziana 28 sty 2020, 16:09
    ostatnio właśnie gdyby nie wkładka z Teny to chyba by był wielki problem. Restauracja, kolacja nowy chłopak oj
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: ginekolog