Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na bolesny okres?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na bolesny okres?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • izapixi 23 sty 2020, 22:53
    czego używacie przy bolesnym okresie?
    Cytuj
  • Lilka32 26 sty 2020, 18:49
    U mnie to coś przeciwbólowego z paracetamolem, duży wybór tych leków, zawsze coś kupuje na promocji w doz żeby mieć w zapasie.
    Cytuj
  • karmelcia 28 sty 2020, 0:04
    bóle miesiączkowe potrafią wykończyć, to jakiś koszmar dla mni był zawsze. Koleżanka mi ostatnio podrzuciłą vemonis femi, te tabletki szybko podziałały i ból błyskawicznie zniknął, a do tego też rozkurczowo działają.
    Cytuj
  • hanka100 11 lut 2020, 15:16
    Jedną z podstawowych metod leczenia bolesnego miesiączkowania są tabletki antykoncepcyjne, wiele publikacji na ten temat powstało. Mój ginekolog też to potwierdził i mi belarę przepisał. Tabletki te biorę od paru miesięcy i znacząco zmniejszyły bóle które mi zawsze towarzyszyły podczas okresu
    Cytuj
  • janna 13 lut 2020, 8:43
    Zawsze podczas miesiączki brałam kilka różnych leków bo same przeciwbólowe nie dawały rady więc musiałam też łykać leki rozkurczowe, teraz biorę vemonis i to mi wystarcza , działanie ma podwójne, ból u mnie szybko mija i na długo mam spokój.
    Cytuj
  • izapixi 15 lut 2020, 22:20
    wolałabym nie pakować w siebie hormonów jeśli nie ma takiej potrzeby, wypróbuję to vemonis femi następnym razem, mam nadzieję ze to pomoże. Tanie sa te tabletki z tego co widzę i bez recepty, dobrze mieć coś takiego sprawdzonego pod ręką.
    Cytuj
  • jarzebina 28 lut 2020, 8:54
    Zgadzam się, hormony nie rozwiązują każdego problemu. Ja biorę pigułki, a okres wciąż mam bolesny, krótszy owszem i bardziej skąpy, ale boli nadal. Też właśnie te tabletki kupuję, bo szybko pomagają i działają jednoczenie rozkurczowo, przeciwbólowo i naprawdę długo. Zwykle 2 dziennie wystarczają i mam spokój.
    Cytuj
  • zonja 23 mar 2020, 14:03
    Tabletki vemonis stosuję już dwa miesiące i powiem wam, że okres mija mi bez bólu, wcześniej to był czas okropny a szczególnie pierwszy dzień. Nie mogłam normalnie funkcjonować bo czasem ból był okropny. Teraz już nie martwię się zbliżającym okresem, łykam tabletkę, która na prawdę szybko działa.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: przewiane ucho
Następna: rzucanie palenia