Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na podrażnione gardło u dziecka, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na podrażnione gardło u dziecka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Sajana 21 paź 2015, 21:25
    Koniecznie trzeba kupić na sezon grzewczy urządzenie nawilżające powietrze. Suche powietrze, którym dziecko oddycha jeszcze bardziej wysusza gardło. Kupiłam w zeszłym roku ultradźwiękowy nawilżacz powietrza i połowa problemów zniknęła. uśmiech
    Cytuj
  • petarda 23 paź 2015, 14:40
    no tak, jesienią i zimą powietrze jest mega suche, więc warto nawilżać, więc trzeba dbać o jego nawilżenie. nie mam specjalnego urządzenia, ale wstawiam np na noc do sypialni suszarkę z mokrym praniem, a jeśli akurat nie robiłam prania, sprawdza się też po prostu mokry ręcznik powieszony na kaloryferze.
    poza tym staram się dbać o to, by jeść przynajmniej 3 porcje warzyw i owoców, piję herbatkę z czystka.
    niestety tak mam, że jeśli zacznie mnie boleć gardło ostrzej i temu nie zaradzę w porę, tu leci mi już z tego grubsze przeziębienie. u mnie się sprawdza niezbyt znany i niereklamowany nigdzie Trachisept (ale tylko cytrynowo-miodowy), natomiast tu jest ten problem, że przez to, że nie jest tak bardzo popularny, nie zawsze jest dostępny, trudno go znaleźć w większości aptek. skrzywienie
    o Fiordzie czytałam sporo pozytywnych opinii, więc mam zamiar kupić i wypróbować.
    a pyramidonek z tego co widzę jest dla dzieci, więc niech ktoś mi wyjaśni proszę sens przyjmowania specyfiku dedykowanego dzieciom, bo nie kumam? o_O
    Cytuj
  • Idka 27 paź 2015, 1:05
    Woda z solą (taką zwykłą kuchenną) jest chyba jedną z najbardziej skutecznych metod, ale 4latce może być ciężko płukać gardło. Może znajdziesz jakąś podpowiedź na tej stronie [url=http://wylecz.to/pl/choroby/laryngologia/chrypka-przyczyny.html]http://wylecz.to/pl/choroby/laryngologia/chrypka-przyczyny.html [/url] Ja często szukam tam propozycji domowych sposobów leczenia różnych schorzeń i wiele razy już mi pomogli uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 29 paź 2015, 16:02
    Wydaje mi się że rzeczy dla dzieci powinny być dla dzieci, ale na pewno wyssanie jakiegoś karmelka nikomu z dorosłych nie zaszkodzi tylko nie wydaje mi sie, że pomoże. Z Fiordą jest o tyle dobrze, ze jest zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Mój synek lubi tą porzeczkową ostatnio a ona jest od 4go roku życia. Mnie też ona smakuje.
    Cytuj
  • sylwusia163 27 lis 2015, 21:22
    Tam ktoś pisał o karmelkach z pyramidonka. Podaję dziecku jak go cos drapie w gardełku, ale nie ma kataru i gorączki. Czasami to zwykłe przewianie a karmelki uśmierzą ból.
    Cytuj
  • zataraa2 28 lis 2015, 17:12
    veganka napisał:
    zataraa2 napisał:Karmelki pyramidonek są pyszne, moje dziecko też je lubi (ja zresztą teżprzymrużenie oka
    czy leki przeznacozne dla dzieci działąją na dorosłych? łykasz ten pyramidnek i Ci pomaga?
    Nie tylko dla dzieci są przeznaczone, ja podbieram synkowi i mi pomagają uśmiech
    Cytuj
  • veganka 28 lis 2015, 22:27
    ale to chyba trzeba wziąć jakąś większą dawkę żeby zadziałało na dorosłego, skoro to lek dla dzieci.
    Cytuj
  • Meggi85 29 lis 2015, 21:10
    Lek nie zawsze musi mieć mocne stężenie żeby być skutecznym. Fiorda jest typowo dla dzieci o smaku malinowym, lub o smaku cytrynowym i porzeczkowym dla dorosłych ale można ją podawać od 4go roku życia o ile pamiętam.
    Cytuj
  • Lord10 3 gru 2015, 11:43
    Witaj w aptece znajdziesz naprawdę rozmaite specyfiki. Najlepiej podawaj dziecku ciepłe nie gorące napoje , miód i cytrynę. Dodatkowo możesz zakupić czarnuszkę. Pomaga na gardełko.
    Cytuj
  • zataraa2 4 gru 2015, 9:11
    veganka napisał:ale to chyba trzeba wziąć jakąś większą dawkę żeby zadziałało na dorosłego, skoro to lek dla dzieci.
    na opakowaniu zawsze jest dawkowanie dla dorosłych i dla dzieci, na pewno trochę więcej się bierze tych karmelków.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum