Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na spierzchnięte usta?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na spierzchnięte usta?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • Lilijka 23 wrz 2010, 15:55
    Chociaz do zimy jeszcze daleko, ale moj problem się nasilasmutny Mam bardzo wysuszone, spieczone usta. Raz są czerwone, zaognione, pieką jak przy gorączce, potem schodzi z nich naskórek, czasem aż krew mi miejscami lecismutny Poradźcie co robić, bo już nie moge tego znieść. Dodam, że caly czas praktycznie używałam jakiejś pomadki ochronnej, balsamów itp. Ale może to brak jakichś mikroelementów? Witamin?


    Cytuj
  • Aubiergine 23 wrz 2010, 17:25
    Ja też nie mogłam doprowadzić swoich ust do porządku, żadne kosmetyki do smarowania nie pomagały, a w końcu pomogły mi tabletki capivit. One zawierają witaminy A i E, a od tego chyba zależy zdrowie skóry... Mi bardzo pomogło, może spróbuj też...
    Cytuj
  • iwona_sz 23 wrz 2010, 19:39
    Ja polecam balsam do ust Tisane, taki jak na obrazku:

    Jest naprawdę bardzo dobry na spierzchnięte usta, można kupić w aptece za niecałe 10 zł.
    Cytuj
  • duza_syrenka 23 wrz 2010, 22:07
    Ja też miałam problem z ustami, były strasznie wysuszone i popękane. Mi pomógł balsam Neutrogeny, specjalny mocny w tubce. Ma trochę dziwny smak, ale przynajmniej pomaga uśmiech
    Cytuj
  • Bancroft 24 wrz 2010, 0:46
    Jak dla mnie balsam Tisane jest niezawodny! A poza tym wierze we wspaniałe właściwości odzywcze i gojące miodu, czasem wieczorem smaruję sobie wargi grubą warstwą i trzymam jak najdłużej, aż się mimowolnie nie zjeprzymrużenie oka I to naprawde działa! Tylko najlepszy taki miód prawdziwy, z pasieki, nie sztuczny...
    Cytuj
  • PannaDziewanna 24 wrz 2010, 8:45
    Takie pekające wargi to może być skutek niedoboru witamin, brak wit. A wiąże się z suchością skóry. Polecam preparaty z olejem z wiesiołka, do wewnętrznego i zewnętrznego stosowaniauśmiech
    Cytuj
  • pacjentka 24 wrz 2010, 12:24
    Takie spierzchniete i pekające wargi mogą być efektem częstego oblizywania ust...
    Cytuj
  • Stinaa 24 wrz 2010, 14:34
    Albo nieodpowiedniej pomadkiuśmiech Ja tak miałam i długo się męczyłam z pękającymi i krwawiącymi ustami zanim odkryłam przyczynę... babeczka w sklepie mi podpowiedziała,ze to może byc od szminki i rzeczywiście!
    Cytuj
  • franusia 24 wrz 2010, 18:07
    Lilijko, ja Ci opiszę jak sobie wyleczyłam wargi, bo też długo z tym walczyłam, nakupiłam różnych mikstur (wszystkie miały być 100% skuteczne oczywiścieprzymrużenie oka ) i nie działało. W końcu poradziłam sie mamy i ona mi wymyśliła rewelacyjną kurację. Jest troszkę pracochłonna, ale niedroga i co najważniejsze bardzo skuteczna! No więc co dzień wieczorem masuję usta delikatną szczoteczką (może być taka do zębów w wersji soft) potem wyciskam na dłoń kapsulkę z wit. A+E i wcieram w usta, a na koniec smaruję miodemuśmiech Po dwóch tygodniach na bank będziesz miała usteczka mięciutkie jak malinyuśmiech
    Cytuj
  • Lilijka 24 wrz 2010, 19:52
    Dzieki dziewczyny za porady, pocieszające, że nie tylko ja mam ten problemprzymrużenie oka Z tą pomadką to musze wybadać czy to aby nie to, póki co koleżanka poleciła mi taki natłuszczający balsam z apteki Novabaza i nakładam ciągle gruba warstwą... ale usta mi aż pulsująsmutny
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum