Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na walentynki?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na walentynki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pistacja 21 sty 2015, 12:17
    Do walentynek niecały miesiąc, więc pewnie wypadałoby zacząć się zastanawiać nad prezentem uśmiech. My wybierzemy się pewnie na jakąś pyszną kolację uśmiech
    Cytuj
  • kasiuniaa 23 sty 2015, 11:19
    Ja właśnie jestem na etapie szukania jakieś sukienki..nie wiem czy [url=http://www.tivest.pl/modne/sukienki.html]tu[/url] np. coś znajdę?może klasycznie taka mała czarna?
    Cytuj
  • Agna 31 sty 2015, 11:07
    znowu temat wracauśmiech może wspólny wyjazd w fajne miejsce...Wczoraj widziałam że apart ma loterię walentynkową, to może coś z biżuterii?
    Cytuj
  • suselka007 5 lut 2015, 13:01
    A może romantyczny weekend w Krakowie? Warszawie? W górach? Bookapart ma bardzo fajne oferty noclegów na walentynki uśmiech
    Cytuj
  • kotek020 6 lut 2015, 20:16
    hehe ja mężowi już podsunęłam pomysł aby kupił mi nowość z loreal Skin Perfection krem. Na którego poluje już od kilka tygodni uśmiech Wam też polecam drodzy panowie abyście zakupili taki swoim kobietomuśmiech
    Cytuj
  • sloneczko9 7 lut 2015, 9:15
    No i bardzo dobry pomysł na walentynki. Ja swojemu również powiedziałam co powinien mi kupić. Nie będę się tutaj patyczkowała. Już kilka razy sprawił mi coś co mi sie nie podobało tak więc w tym roku już wie co ma mi sprezentować.
    Ja kupiłam taki prezent dwa w jednym. Po kolacji przygotowałam dla niego sexy bieliznę. O ile na co dzień uwielbiam spać w bawełnianych koszulkach to tym razem przygotowałam coś bardziej pikantnego"

    Jakbyscie były ciekawe to zamawiałam tutaj:
    http://intymnosc.pl/bielizna-erotyczna-c-162.html
    8 dyszek przymrużenie oka
    Cytuj
  • kamisori 10 lut 2015, 14:09
    Moja druga połówka jest smakoszem kawy, więc przygotowuję paczuszkę z ziarnami kawy uśmiech zależy mi, żeby było oryginalnie, więc nie kupuję w zwykłym sklepie spożywczym, tylko bezpośrednio z palarnii, gdyby ktoś by zainteresowany to polecam tę palarnię http://www.kaffe2009.pl/
    Cytuj
  • mixal 11 lut 2015, 12:43
    katarzyna_kilar napisał:Pomocy, jaki prezent wybrać dla ukochanego?
    To zależy od tego co lubi Twój ukochany. Jest miłośnikiem nowy technologii lubi sport, motoryzację? Jeśli to pierwsze może jakiś nowy smartfonik? Niedługo wyjdzie (nie sądzę, że przed walentynkami, ale to tylko propozycja) nowy model od myphone. Będzie nazywać się Infinity, jak Wasza miłość - nieskończona uśmiech

    Jeśli jara się sportem może jakieś buty do biegania, jeśli gadżety, to zegarek albo smart watch. Jest wiele możliwości.
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2015, 16:10
    Prezent jak w każdym innym przypadku trzeba dopasować do osoby uśmiech. Można też po prostu wybrać się razem do kina, teatru albo na kolację uśmiech
    Cytuj
  • kotek020 11 lut 2015, 21:27
    Do słoneczko9 : ja nie mogę się już doczekać jak dostane od męża ten kremuśmiech Ale twoja koszulka tez jest prześliczna sam bym chciała taka miećuśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum