Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na walentynki?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na walentynki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pikpikkk 12 lut 2015, 1:30
    przymrużenie oka u mnie to będzie chwila dla siebie. Cały dzień zaplanowany w spa. Powodzenia i fantastycznego dnia dla wszystkich par! uśmiech
    Cytuj
  • losia 29 mar 2015, 17:01
    Jeżeli chodzi o prezenty ja bardzo lubię dostawać książki. Ostatnio dostałam książkę Adama Amblera "Seksturysta"  książka dość skandaliczna, ale z ciekawą fabułą. Przypomina troszkę 50 twarzy Greya.
    W ostatnim czasie mój ukochany dostał ode mnie 3 książki uśmiech Bardzo się z nich cieszył
    Cytuj
  • 31 mar 2015, 15:17
    Cześć )))
    ja również zawsze jak prezent daję książki, bo uważam to rzeczywiście cennym prezentem, i bardzo żal że mi nikt nigdy nie czynił takich prezentów, wszystko wszystko lecz nie książki
    Cytuj
  • dobrykowal 3 cze 2015, 10:38
    Również polecam książkę jako prezent.
    Polecam także możliwość kupić ich z rabatem - [url=http://zrealizujkupon.pl/shops/matraspl]Matras-pl[/url]
    Cytuj
  • losia 25 cze 2015, 21:15
    Walentynki to wyjątkowy czas dla zakochanych. Na taką okazję warto gdzieś wyjechać z druga połową.
    Cytuj
  • monia65x2 8 sty 2016, 22:58
    Na walentynki to musi być coś niespodziewanego. Ja prezenty od jakiegoś czasu kupuję na www. Znajduję tu zabawne gadżety, które zawsze wywołują pozytywną reakcję i radość, a o to przecież chodzi
    Cytuj
  • Kakaczor 14 sty 2016, 14:36
    Kobiety cieszą się z kosmetyków. Kosmetyków im nigdy za wiele. Jeżeli się na tym nie znasz, to postaw na Mixę http://www.mixa.pl Solidna marka, nie pożałujesz.
    Cytuj
  • Agna 17 sty 2016, 14:07
    Do walentynek jeszcze trochę czasuuśmiech fajnym pomysłem jest podarowanie łańcuszka, bransoletki z motywem serca.Bardzo gustowne są w kolekcji Love Love apart.
    Cytuj
  • sylwusia163 17 sty 2016, 21:44
    Ja od męża w zeszłym roku dostałam karnet o mogłam sobie kupić co chciałam i kupiłam sobie lokówkę z babylissa. Uwielbiam mieć ładne loki a nie często kupuję sobie droższe prezenty.
    Cytuj
  • UllKa 11 lut 2016, 18:22
    Agna napisał:Do walentynek jeszcze trochę czasuuśmiech fajnym pomysłem jest podarowanie łańcuszka, bransoletki z motywem serca.Bardzo gustowne są w kolekcji Love Love apart.
    Też ją lubięuśmiech
    to jest piękne
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum