Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co robić kiedy ona nie ma ochoty

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robić kiedy ona nie ma ochoty

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • mscislaw 7 sty 2015, 11:34
    Witam. Niestety ma problem z żoną, która albo totalnie straciła libido albo już mnie nie kocha ( mam nadzieję,że coś jednak w jej jest...). Seks to jedynie mechaniczny w pozycji misjonarskiej. Dzieci są już duże, nie ma z nimi problemu. Czesto mamy wolne chwile razem a głównie siedzimy i oglądamy telewizję. Może doradzicie mi jak wykrzesać z niej odrobinę namiętności?
    Bo cała sytuacja bardzo mnie już denerwuje.
    Cytuj
  • pistacja 7 sty 2015, 15:08
    Może na początek z nią porozmawiaj i zapytaj w czym problem. To wcale nie musi być jej wina, zastanów, czy Ty starasz się robić wszystko, żeby było jej dobrze.
    Cytuj
  • sloneczko9 8 sty 2015, 11:15
    Dokładnie. Rozmowa to podstawa. Powiedz jej wprost co Cię męczy. Powinna Cię zrozumieć.
    Próbowaliście może również specyfików na libido ? Fajna jest Hiszpańska Mucha ( w Polsce jest sprzedawana jako Sex Elixir).
    Cytuj
  • mscislaw 9 sty 2015, 7:15
    Z żoną rozmawiałem. Ona mówi , że widziwiam i chyba wydaje jej się,że jestem jakiś napalony. Niby kobieta w wieku 40 lat ma największe potrzeby seksualne ale chyba nie każda.
    Sloneczko testowałaś może ten środek? I jak się go je? Bo jak tabletki to żona w życiu się do tego nie przekona....
    Cytuj
  • sloneczko9 16 sty 2015, 8:05
    mscislaw napisał:Z żoną rozmawiałem. Ona mówi , że widziwiam i chyba wydaje jej się,że jestem jakiś napalony. Niby kobieta w wieku 40 lat ma największe potrzeby seksualne ale chyba nie każda.
    Sloneczko testowałaś może ten środek? I jak się go je? Bo jak tabletki to żona w życiu się do tego nie przekona....
    Jakbym nie testowała to bym Ci teraz nie pisała o jego działaniu. Nie są to tabletki tylko środek w kropelkach, Możesz któregoś wieczoru dodać kilka kropel do jej napoju. Sam się przekonasz na ile jest to skuteczne . Na mnie działa. Pamiętam jak kupiliśmy go z mężem to wkroplił mi właśnie jak nie wiedziałam. I dzięki temu wiem,ze nie jest to jedynie efekt placebo ( tego wieczoru naprawdę miałam większą ochotę).
    Cytuj
  • pistacja 21 sty 2015, 12:27
    Nie sądzę, żeby Twoja żona przekonała się do takiego środka, ale myślę, że jak będziesz dla mniej ogólnie bardziej czuły, będziesz jej pomagał w codziennych obowiązkach, to powinna spojrzeć na Ciebie trochę łaskawiej.
    Cytuj
  • erykit 23 sty 2015, 8:28
    Człowieku Sex Elixir jest świetny.... Sam posiadam, czasami jak poderwie się laskę w klubie, wybiera się z nią do domu . Wystarczy kilka kropelek i już dziewczyna bardzo chętna.
    Na żonie również możesz to przetestować.
    Poczytaj sobie zresztą opinie na ceneo: http://www.ceneo.pl/24680891 - wszystkie pozytywne.
    Cytuj
  • aserehe 30 sty 2015, 11:00
    A to ciekawe bo z tego co wiem częściej Panowie mają problem niż Panie przymrużenie oka Może jakieś gadżety erotyczne? OlejkI? Filmiki? A może rozwiązanie znajdziesz na stronie [ulr]http://www.eroheroes.pl/[/url] kto szuka ten znajdzie uśmiech
    Cytuj
  • nowa_kamila 29 sty 2024, 10:38
    Wiele skutecznych tabletek na potencję znajdziecie zaglądając do oferty sklepu https://pewnylek.pl/ W ich ofercie znajdują się zarówno te dla mężczyzn jak i kobiet. Ta forma zakupu jest bardzo wygodna jak również dyskretna. Oferta jaką posiada to miejsce została starannie wyselekcjonowana aby przekazać klientowi najwyższą jakość produktu i zapewnić mu bezpieczeństwo. Znajdziecie tu m.in. Kamagrę, Cenforce, Vidalista, Tadalis, Valif czy Lovegre.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum