Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co robić z niechcianymi włoskami?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robić z niechcianymi włoskami?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • Aubiergine 24 lip 2010, 18:47
    Witajcie dziewczyny, mam problem z niepożądanymi włoskami rosnącymi w dziwnych miejscach. Nie mam na myśli nóg, te regularnie depiluje elektrycznym depilatorem i nie zauważyłam żebym jakoś odstawała od normy w tym temacie. Ale co jakiś czas wyrasta mi pojedynczy dość długi włosek na brodzie lub piersi i kurcze, nie wiem co z tym robić. Wyrwać? Obciąć? W sumie na ogół wyrywam, przynajmniej tam gdzie widać, ale z piersi to się boję, podobno szczypanie czy uderzenie może wywołać raka. Z drugiej strony coś musze przecież z tym robić, póki co taki włosek zdarza się gdzieniegdzie i raz na jakiś czas, ale kto wie co będzie dalej. Trochę się krępuje o tym pisać, z drugiej strony czytałam, że podobny problem ma zadziwiająco dużo kobiet więc może niepotrzebnie mi wstyd. Tak czy siak dla kobiety to kłopotliwa sprawa smutny Eh, faceci to maja luz przebiegły
    Cytuj
  • caipirinha 25 lip 2010, 21:27
    Nie przejmuj sie dziewczyno tylko wyrywaj! Z tego co piszesz to się trafia raz na jakis czas, więc co za problem. Też miałam takie dwa włoski na piersi kiedyś, lekarz ginekolog skwitował to stwierdzeniem, że to zachwianie równowagi hormonalnej, ale nic nie kazał robić, w sensie, że takie objawy to żadne wielkie zaburzenia. I powiedział mi, że moge sobie je usunąć, więc raczej niczym to nie grozi uśmiech
    Cytuj
  • casia1980 27 lip 2010, 1:12
    Są bardzo delikatne kremy do depilacji, do wrażliwej skóry. Tak chyba najlepiej pozbyć się włosków z wrażliwych miejsc.
    Cytuj
  • franusia 27 lip 2010, 6:43
    To chyba sprawa dla endokrynologa. Może poszukaj na favore lekarza, poczytaj opinie. Jeśli włosy rosną w miejscach gdzie nie powinny, to objaw jakichś zaburzeń wg mnie.
    Cytuj
  • Szachrajka 27 lip 2010, 10:27
    Taka Twoja uroda dziewczyno. Nie sądzę że to jakiś wielki problem. Niektóre kobiety całe życie muszą golić wąsik i co one maja powiedzieć? Teraz jest tyle metod na pozbycie się włosków, ciesz się, że to tylko od czasu do czasu z tego co piszesz...uśmiech
    Cytuj
  • Aubiergine 27 lip 2010, 13:09
    Dzięki dziewczyny. Chyba rzeczywiście wyolbrzymiam problem. Takie życie, że my się musimy męczyć i torturować pozbawiając się owłosienia, a faceci chodzą zarośnięci eh! Zero sprawiedliwości.
    Cytuj
  • m_michalsky 23 wrz 2016, 16:24
    Mężczyźni też miewają problemy z włosami! język Moja żona miała kilka niechcianych włosów w różnych miejscach - w końcu zdecydowała się na laserowe ich usunięcie. Chwila i po problemie. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Ecia 19 mar 2017, 18:42
    Coś jeszcze możecie polecić prócz lasera? I wyrywania pojedynczych włosów? Coś trwałego najlepiej ?
    Jakoś laser na twarz mnie mało przekonuje...
    Cytuj
  • koonik 27 mar 2017, 11:59
    Wyrwij po prostu. Nic ci się nie powinno stać.
    Cytuj
  • Ecia 29 mar 2017, 18:28
    Tylko takie wyrywanie co kilka dni bywa uciążliwe. Wolała bym coś jednak trwalszego.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum