Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co robić z niechcianymi włoskami?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robić z niechcianymi włoskami?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • czarnaJagoda 29 mar 2017, 20:17
    Możesz wypróbować epilclear. Wyrywasz smarujesz tonerem i aktywatorem, dzięki czemu efekty są trwalsze.
    Cytuj
  • 30 mar 2017, 16:53
    Niechciane włoski najlepiej jest usunąć za pomocą lasera, ale jak kogoś nie stać, to bardzo fajnie można je usunąć też pastą cukrową. Co prawda efekt nie jest taki, jak po laserze, bo włoski szybciej odrastają, ale na pewno jest to lepsze niż golenie maszynką.
    Cytuj
  • Ecia 9 maj 2017, 21:56
    Jagoda i tylko tyle? Jak długo utrzymuje się efekt?
    Ala, no własnie wolała bym nie korzystać z lasera
    Cytuj
  • MartynKa79 30 maj 2017, 9:23
    Tylko i aż. przymrużenie oka Efekty są trwałe i z każdą aplikacją włosków odrasta mniej i są słabsze. uśmiech
    Cytuj
  • czarnaJagoda 31 maj 2017, 18:40
    Ecia napisał:Jagoda i tylko tyle? Jak długo utrzymuje się efekt?
    Ala, no własnie wolała bym nie korzystać z lasera
    No właśnie tyle, a efekt utrzymuje się za każdym razem dłużej. Niektóre nawet nie odrastają. przymrużenie oka
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 3 cze 2017, 21:29
    A czemu nie z lasera? Laser jest najskuteczniejszą metodą i generalnie bezpieczną. Choć zdarzają się przypadki, że może być po prostu nieskuteczna, możesz o tym poczytać: http://misjame.pl/services/fotoepilacja-gladkie-nogi-caly/ Ale to Ci specjalista oceni na wstępie. Jeśli nie masz przeciwwskazań, to nie widzę powodów, żeby nie spróbować i mieć święty spokój uśmiech
    Cytuj
  • czarnaJagoda 30 cze 2017, 20:09
    Ano chociażby z powodu tych przeciwwskazań i tego, że trzeba unikać słońca. Po epilclear nie ma tego problemu. przymrużenie oka
    Cytuj
  • MartynKa79 30 cze 2017, 20:26
    Potwierdzam, można normalnie się opalać i korzystać z basenu, nie przeszkadza zabieg przed urlopem. uśmiech
    Cytuj
  • favcia 2 lip 2017, 21:15
    U mnie ze względu na kolor włosów laser odpada, na twarzy na szczęście nie mam problemu, ale nogi mam niestety naturalnie gęsto owłosione. Po depilacji pastą cukrową chodziłam na zabiegi epilfree, a teraz na przypominające raz na jakiś czas. Nie muszę się przejmować, że nie mam nóg wyjściowych a trzeba ubrać szorty.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 29 lip 2017, 11:04
    Uwierz mi blondynki też mogą mieć z tym problemy. Sama jestem blondynką i nogi wcześniej mogłam golić każdego dnia rano i wieczorem. Dopiero wosk i pasta cukrowa dawały efekty, bo lasery nie dla mnie właśnie z racji koloru włosa. Dopiero od kiedy przetestowałam epilfree wiem, że mogę cieszyć się efektem jak po depilacji laserowej bez lasera.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum