Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co sądzicie o homeopatii?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o homeopatii?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nafnafff 24 paź 2010, 9:46
    Ja też keidyś probowałam leczenia homeopatycznego. U mnie nie zadziałało... może robilam coś źle, ale i tak z medycyny niekonwencjonalnej wolę raczej naturalną;przymrużenie oka
    Cytuj
  • D3niCle0 24 paź 2010, 11:36
    Ale wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że przyjmując tego typu leki musi ściśle przestrzegać zasad żeby mogły zadzialać. Homeopatia to wymagająca terapia.
    Cytuj
  • nafnafff 24 paź 2010, 15:05
    Możesz napisac jakie sa te zasasdy, których trzeba przestrzegać?
    Cytuj
  • D3niCle0 24 paź 2010, 17:52
    Zobacz sobie tutaj:
    http://www.homeopatiaok.pl/Portal/Aktualnosci/Artykul.aspx?Id=5
    Cytuj
  • pacjentka 24 paź 2010, 19:13
    Przy stosowaniu konwencjonalnych leków też trzeba się trzymać zaleceń lekarza...
    U mnie naprawdę łykanie coryzalii i oscillococinum pozwala przejść grypę łatwo i szybko. A uważam,że jestem malo podatna na sugestie...
    Cytuj
  • Cloudy 24 paź 2010, 21:31
    Na pewno nie ma idealnej metody, antybiotyki też lekarze przepiisują na chybił-trafił... Można różne sposoby leczenia łączyć i wyciągac to, co jest najlepszeuśmiech
    Cytuj
  • bartb 6 lut 2011, 10:20
    Specyfinder napisał:Na "prawdziwą" chorobę nikt nie zaryzykuje homeopatii, bo nikt nie udowodnił, że to rzeczywiście działa! Właśnie o to chodzi... i to jest dla mnie wystarczający dowód, że to pic na wodę.
    Czy aby na pewno? Bylem u 3 roznych lekazy specjalistow. Stwierdzili ze mam wodonercze i ze moja nerka nie pracuje czyli do wycinki. Zainteresowalem sie homeopatia i zobaczymy co to przyniesie. Wielu moich znajomych kozysta juz z tego rodzaju leczenia i sa zadowoleni.
    W koncu nie o to chodzi zeby sie wyleczyc jak sie zachoruje tylko zeby nie chorowac.
    A wy co byscie zrobili przy takiej "PRAWDZIWEJ CHOROBIE" poszli pod nuz czy prubowali wszystkich opcji?
    Cytuj
  • mrnobody656 28 lut 2011, 11:36
    Czytałam, że to jedna wielka ściema. Jakaś grupa lekarzy miała nawet, poddać się próbie przedawkowania leków homeopatycznych, aby udowodnić, że takie leki nie działają.
    Cytuj
  • ania123_45 25 kwi 2011, 23:24
    Nie działa, a jakoś 100 mln ludzi w Europie z tego stale korzysta. Gdyby nie działało nie byłoby szpitalów homeopatycznych w UK, czy całych oddziałów w państwowych szpitalach w innych krajach.

    Musicie tez sobei zdac sprawe z tego, ze nie wszyscy, ktorzy lecza lekami homeopatycznymi sa wykwalifikowanymi lekarzami. Leczenie homeopatyczne obejmuje KILKUGODZINNY wywiad. To nie jest odbębnienie w 3 minuty jak u wielu lekarzy. Sprawdzcie smai zanim bedziecie mowic, ze nie dziala. To, ze ktos nie rozumie dzialania, nie znaczy, ze nie dziala.
    Cytuj
  • wosia 9 wrz 2017, 18:03
    Jestem bardzo przeciwna lekom homeopatycznym. i każdego przed nimi przestrzegam, bo są groźne.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Rwa kulszowa