Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co zrobić z siwymi włosami u mężczyzny?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

Co zrobić z siwymi włosami u mężczyzny?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
 • Aleksander45 7 cze 2019, 15:42
  Witam!
  Moje pytanie brzmi identycznie jak temat, czyli co zrobić ze swoimi siwymi włosami? Macie dla mnie jakieś konkretniejsze porady bądź preparat godny polecenia?
  Pozdrawiam!
  Cytuj
 • DamianKK 11 cze 2019, 20:00
  A czy słyszałaś może o GR-7? Jeżeli nie to ze swojego doświadczenia (a też miałem podobne problemy) to zdecydowanie mogę ich polecić. Przede wszystkim działa bardzo skutecznie i praktycznie od razu, więc po kilku tygodniach cebulki włosów znów powinny zacząć produkować melaninę i włosy odzyskały swój ciemny kolor.
  Cytuj
 • KrzysztofMil 24 cze 2019, 11:30
  DamianKK napisał:A czy słyszałaś może o GR-7? Jeżeli nie to ze swojego doświadczenia (a też miałem podobne problemy) to zdecydowanie mogę ich polecić. Przede wszystkim działa bardzo skutecznie i praktycznie od razu, więc po kilku tygodniach cebulki włosów znów powinny zacząć produkować melaninę i włosy odzyskały swój ciemny kolor.
  Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić, jeśli chodzi o dobrej jakości rozwiązanie w zakresie odzyskania swojego koloru włosów to nie zawsze trzeba je malować. Są jeszcze dobre i mniej znane preparaty jak właśnie wspomniany GR-7, który przynosi realne korzyści na długi czas. Cebulki znowu produkują melaninę i u mnie już więcej niż połowa siwych włosów zniknęła.
  Cytuj
 • Wojtekk70 24 cze 2019, 11:37
  Hmm ciekawe, może i ja się zdecyduję bo niestety ale z siwizną skutecznie sam nie umiem walczyć
  Cytuj
 • DarekLew 25 cze 2019, 7:55
  Jak najbardziej jestem za! Ciężko tak naprawdę o dobrej jakości rozwiązania, natomiast GR-7 sprawdziłem i śmiało powiem, że warto. Działa szybko, do tego skutecznie i nawet w zaawansowanym stanie kolor włosów szybko wraca. Naprawdę nie mam zastrzeżeń i myślę, że również będziesz z tego zadowolony.
  Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum