Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy lunch musi być ciężki, tłusty i tuczący zawsze, kiedy zamawiamy go do pracy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy lunch musi być ciężki, tłusty i tuczący zawsze, kiedy zamawiamy go do pracy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • WiktoriaStyle 13 lis 2010, 19:34
    Co zamawiacie na lunch do pracy w biurze? Założę się, że coś w ten deseń: pizza, ewentualnie spaghetti, czasem hamburger, a najczęściej jakieś pączki albo inne bomby z cukru i tłuszczu... Ja zamawiam...
    A ile z Was stając wieczorem przed lustrem wpada w panikę, że jakoś tak nas przybywa w obwodach znacząco? Ja codziennie...
    Kolejnego dnia, gdy znowu sięgamy w pracy po telefon i kolejny zamawiamy pizzę...obiecujemy sobie, że to już ostatni raz, że od jutra zmieniamy nawyki...
    Ha, ha, a ile razy dotrzymałyśmy słowa?
    U mnie w piątek coś pękło. Powiedziałam głośno "DOSYĆ!" i ... z uczuciem ściśniętego żołądka nie bardzo wiedziałam, co zrobić, żeby zjeść i nie mieć kolejny raz wieczorem "fuja", że wepchałam w siebie tysiące kilokalorii...
    Na monitorze mignęła mi reklama pewnej grupy reklamowej, akurat na temat sushi. Hmm, zaryzykowałam... Wybrałam jedną z kilkunastu firm, jakie wyświetliły mi google. Ci mieli najbardziej estetyczną stronę i fajne ceny. Zadzwoniłam, zamówiłam...

    Rewelacja!
    Cytuj
  • Jolanda2011 13 lip 2011, 10:40
    Co do obiadów w pracy, to ja akurat mam na to sprawdzone rozwiązanie uśmiech Najczęściej zamawiam razem z innymi kolegami z pracy na www i naprawdę można wybierać wśród tysiąca różnorodnych potraw. Nie tylko mają dania kuchni polskiej, ale również greckiej, chińskiej, japońskiej lub włoskiej.
    Cytuj
  • zott 12 cze 2013, 13:28
    Oczywiście, że nie polecam świetną pizze. Pizzeria nazywa się De Marco. Więcej : http://www.pizza.w.poznaniu.pl/
    Cytuj
  • pistacja 17 cze 2013, 11:26
    Najchętniej zamawiałabym sobie sałatki albo sushi, żeby nie obrastać w tłuszcz, ale sama biorę sobie po prostu do pracy własnoręcznie robione kanapki. Codziennie zamawiany posiłek to spory miesięczny wydatek.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum