Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy masaż może odchudzić?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy masaż może odchudzić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 9  
  • PannaDziewanna 21 mar 2011, 11:41
    Czy ktoś z Was miał coś takiego jak masaż odchudzający? Znalazłam dużo tego typu ofert, ale jak mam juz wydać kasę i to niemało, to chcialabym czegoś sprawdzonego...Co o tym sadzicie? Daje efekty?
    Cytuj
  • 30m1n1k4 21 mar 2011, 14:53
    Nie wierz w to, nie ma czegoś takiego jak masaż odchudzający. To tylko wyciąganie kasy.
    Cytuj
  • nouv88 21 mar 2011, 17:19
    Sama nie próbowałam, ale mam znajome, któe chodziły na takie masaże i mówiły, że są efekty. Z tym, że oczywiście do tego stosowały dietę, chodziły na fitness i to wszystko razem pozwoliło im schudnąć. Sam masaż to raczej nie wystarczy. Ale myślę, że jako jeden z elementów, żeby poprawić jędrność skóry, zmniejszyć celulit to jak najbardziej. Tylko nie w pierwszym lepszym gabinecie, poszukać sprawdzonego, bo podejrzewam, że wielu oszustów obiecuje nie wiadomo co żeby naciągnąć klientów na kasę...
    Cytuj
  • PannaDziewanna 21 mar 2011, 20:18
    Jasne, że nie oczekuje cudów, ale jakby to miała być tylko poprawa skóry to za mało... w reklamach czasem piszą, że efekty mozna mierzyć w centymetrach! Myślicie, że to możliwe? Ja oczywiście zamierzam też się ruszać i jestem juz na diecie, ale szukam czegoś co przyspieszy cały procesuśmiech
    Cytuj
  • D3niCle0 21 mar 2011, 23:26
    Pewnie taki masaż może wspomóc, ale żeby ubyło gdzieś w obwodzie kilka centymetrów? Hmmm...na to bym raczej nie liczyła. Ale pomoże na pewno, bo sama kiedys w trakcie odchudzania codziennie pod prysznicem masowałam sobie nogi i pupę taką rolką z Loreala i autentycznie chudłam w oczach! Tylko oczywiście byłam wtedy na diecie i to ostrejuśmiech Ale wcześniej też dietki różne stosowalam i efektów aż takich nie widziałam.
    Cytuj
  • caipirinha 22 mar 2011, 6:52
    Miałam serię 10 takich masaży przed ślubem, bo chciałam schudnąć jeszcze z 3 kg. Wcześniej była dieta i moja skóra była jakaś taka zmęczona, mało jędrna. Zdecydowałam sie na te odchudzające, ogólnie bylam zadowolona, bo bardzo się poprawił wygląd skóry, ale rozczaruję Cię - ani na wadze, ani w obwodach różnicy żadnej nie stwierdziłamuśmiech
    Cytuj
  • WitoldEs 22 mar 2011, 7:50
    Słyszałem, że taki masaż naprawdę skutecznie odchudza, ale masażystęwielki uśmiech
    Cytuj
  • Trix74 22 mar 2011, 10:12
    Zapewniam Was, że taki masaż naprawdę odchudza, bo sprawdziłam to na własnej skórze. Już po czterech-pięciu zabiegach widziałam różnice w cm i zupełnie inaczej wyglądała moja skóra, a pocałej serii (10 masaży) okazało się, że zgubiłam kilka kilogramów.
    Jedynym minusem jest to, że taki masaż do pzyjemnych raczej nie należy... mnie w kazdym razie bolało dosyć mocno i w wielu miejscach miałam po prostu siniaki. Ale efekt był wart żeby się pomęczyćuśmiech I bardzo polecam.
    Cytuj
  • Iolla007 22 mar 2011, 11:53
    Nie korzystałam z takich zabiegów, bo mam przzeciwskazania zdrowotne do masażu w ogóle. Ale rozmawiałam z jedynm masażystą i mówił mi, ze taki masaż naprawdę przynosi dobre efekty w postaci zmniejszenia obwodu ud, brzucha czy bioder. Specjalna technika masowania (dośc brutalna trzeba powiedzieć) sprawia, że bardzo poprawia się ukrwienie i przepływ limfy, tkanka tłuszczowa systematycznie rozbijana łatwiej zostaje wydalona z organizmu, spalanie tłuszczu zachodzi o wiele szybciej. Ale trzeba pamiętać, że w tym czasie trzeba zachować dietę, dużo pić i się ruszać, nawet nie chodzi o jakieś wyczynowe uprawianie aerobiku, ale żeby być w ruchu, chodzić na spacery itd.
    Cytuj
  • Aurelka 22 mar 2011, 14:08
    Mojaa koleżanka też chodziła na masaże wyszczuplające, ale mowiła, że żadnych efektow nie zauważyła (ja szczerze mówiąc też nieprzymrużenie oka ) Tylko że ona mi opowiadała, ze pani, która ją masowała robiła to bardzo delikatnie i czuła tylko lekkie szczypanie.
    Więc dużo chyba zależy od umiejętności masującego.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 9  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum