Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy warto iść do psychologa, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto iść do psychologa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 8I5I 10 mar 2011, 22:21
    Kilka miesięcy? To jakaś zgroza... A gdyby koś miał ciężką depresje? Chciała popełnić samobójstwo czy coś takiego? To kompletnie nie ma sensu... co to za pomoc.
    Cytuj
  • Labradorka 10 mar 2011, 23:38
    Psycholog? Ja bym radziła rozejrzeć się naokoło jakie ludzie maja problemy. Mnie to zawsze otrzeźwia jak mam doła.
    Cytuj
  • warkoczyk 11 mar 2011, 6:45
    8I5I napisał:Kilka miesięcy? To jakaś zgroza... A gdyby koś miał ciężką depresje? Chciała popełnić samobójstwo czy coś takiego? To kompletnie nie ma sensu... co to za pomoc.
    No niestety... taka w każdym razie była sytuacja kilka lat temu. Ale jak znam realia to nie sądzę żeby się zmieniła.
    Cytuj
  • Cloudy 11 mar 2011, 8:24
    W mnijeszych miejscowościach tak to może wyglądać. W duzych miastach nie czeka się aż tyle. Chociaż to chyba zalezy od tego czy poczatek, czy koniec roku, ile tych skierowań wydano...
    Cytuj
  • maniek8501 25 kwi 2012, 20:45
    Kiedyś moim problemem była nieśmiałość, naprawdę myślałem, że coś jest ze mną nie tak, bałem się podejść i zagadać do kogokolwiek, też już miałem iść do lekarza, jednak nie zrobiłem tego. Postanowiłem, że będę z tym walczył, wyznaczałem sobie coraz to nowe zadania, coraz trudniejsze, takie które mnie początkowo krępowały i w znacznym stopniu nieśmiałość zwalczyłem uśmiech
    Cytuj
  • Energia30 6 wrz 2012, 23:00
    Ja z moimi problemami udałam się do psychologa i z całą pewnością mogę stwierdzić, że to była dobra decyzja. Oczywiście wszystko zależy na jakiego specjalistę trafisz. Dlatego nim wybierzesz się psychologa, sprawdź jego opinie w internecie. Mi pomógł psycholog Wrocław, więc go polecam.

    Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
    Cytuj
  • Angelika3 31 maj 2013, 8:59
    Witajcie, myślę, że warto iść do psychologa jak ktoś odczuwa od dłuższego czasu przygnębienie, depresję, smutek .... oczywiście znajomi są niezastąpionym wsparciem, dobrze mieć przyjaciela z którym można pogadać, ale żeby coś naprawdę przeszło i żeby w przyszłości sobie poradzić z dołem trzeba zrobić coś konkretnego, czasem o własnych siłach jest ciężko wyjść z tego co dręczy, wiem coś o tym, kiedyś z powodu takiego przygnębienia przedłużającego zupełnie jakby zatrzymałam się z życiu, taki marazm, moje zdziwienie było niesamowite, kiedy umówiłam się na wizytę do psychologa i okazało się, że to co czuję ma dużo głębsze przyczyny niż sądziłam ... no i zaczęła się praca, ciężka, ale się opłacało, jeszcze trochę przede mną, ale już jest dużo lepiej, z doświadczenia wiem, że warto szukać terapeutów, którzy nie zadowalają się tylko szybkimi zmianami u klienta, pacjenta, ale chcą mu towarzyszyć dłuższy czas, by naprawdę zmienić to co przeszkadza, na to potrzebny jest czas, ja jestem wdzięczna dwóm osobom, które mi bardzo pomogły. Jeśli ktoś poszukuje dobrego psychoterapeuty w Krakowie polecam pracujących na Lenartowicza, przyjmują na NFZ, a prywatnie polecam panią Barbarę Urbanik, bardzo dobra osoba, przyjazna, cierpliwa, potrafi słuchać i skutecznie pomóc, znajdziecie ją w necie, przyjmuje w Krakowie na Wrzesińskiej.

    Angelika
    Cytuj
  • fawor 4 cze 2013, 23:32
    Oczywiście,że warto iść do psychologa.
    Czasami przychodzą takie dni, że nie radzimy sobie sami ze sobą. Mnie samego życie postawiło pod ścianą i prawie się załamałem, myślałem nawet żeby ze sobą skończyć.
    Postanowiłem iść do specjalisty. Wstyd mi było iść do przychodni, zresztą i tak termin byłby bardzo odległy, więc poszukałem psychologa. Skorzystałem i odnalazłem sens życia.
    Mam nadzieję, że najdziesz coś dla siebie. Życzę wszystkiego najlepszego.
    Cytuj
  • isze 5 cze 2013, 11:27
    Czasami to dobrze robi wygadać się komuś kogo nie znamy. Dzięki temu słuchacz może obiektywnie ocenić sytuację i postarać się z niej znaleźć wyjście.
    Cytuj
  • zonja 12 cze 2013, 9:25
    Ja też znalazłam psychologa w w rankingu placówek medycznych i nie żałuję, bo trafiłam chyba na najlepszego. uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Skup włosów