Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Depilacja laserowa - jaki laser?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilacja laserowa - jaki laser?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kanita 27 cze 2016, 1:56
    Nie zawsze laser się sprawdza, tak było w moim przypadku, bo mam bardzo jasne włosy. Dopiero kolejne podejście do trwałej depilacji się sprawdziło - chodzi o zabieg Epilfree. Mam już gładkie nogi, a planuję zabieg też na inne partie ciała, bo wygoda jest przeogromna uśmiech
    Cytuj
  • rakulska_b 28 cze 2016, 21:12
    Laser to świetna sprawa. Sama myślę nad jego zakupem. Na ten moment chodzę do gabinetu i tam robią laserem Vectus. Jestem zadowolona, ale chciałabym robić w domu takie zabiegi bo chcę wydepilować całe nogi, a jednak jest to duży koszt.
    Cytuj
  • jarzebina 29 cze 2016, 14:12
    Ja mam problem z głowy, bo ani na w gabinecie, ani w domu kasy na laser nie wydam przymrużenie oka I dobrze, że mnie kosmetyczka uprzedziła, że nie ma raczej szans u mnie, bo mam jasne włosy. Ale za to epilfree u mnie się sprawdza doskonale i przy tej metodzie pozostaje.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 30 cze 2016, 6:49
    Ja też ze względu na to, że naturalne włosy mam blond i jasne włoski na ciele nie mam szans na laser. A o Epillfree pierwsze słyszę, powiesz coś więcej na ten temat?
    Cytuj
  • zonja 25 lis 2019, 17:47
    Najlepiej laser vectus, to najbardziej nowoczesny laser a efekty zabiegów są super, ja robiłam w salonie Mariposa w stolicy na ul. Twardej. Polecam całym sercem, zabiegi wykonywane z pełna starannością.
    Cytuj
  • tartinka 11 lut 2020, 20:53
    zaczęłam kiedyś zabiegi laserowe ale ostatecznie zakupiłam własny depilator.Mam wersję G971PE babyliss, mały i poręczny a daje bardzo fajny efekt. Włoski po pewny czasie odrastają dużo cieńsze i rzadsze.
    Cytuj
  • erry 31 mar 2020, 12:28
    Na zabiegi chodziłam do www.depicare.pl Powiem wam, że efekt przerósł moje oczekiwania, bo już po pierwszym zabiegu skóra była gładsza, włoski rosły dużo wolniej i z każdym dniem było ich coraz mniej. Sam zabieg jest bezbolesny i to jest kolejny plus lasera vectus. Zdecydowanie polecam wszystkim niezdecydowanym uśmiech
    Cytuj
  • karolkwarc 21 gru 2021, 13:11
    Zabiegi laserem w salonach są skuteczne jednak należy pamietać że by po całej serii wykonać 1 zabieg tak co 2-3 lata. Moja seria to były 6 zabiegi i już mogłam cieszyć się gładką skórą! Swoje zabiegi wykonywałam w salonie Laser Delux w Gdańsku (choć kojarzę, że są również w Gdyni i innych miastach)
    Cytuj
  • Georginia 26 lut 2022, 22:01
    depilacja laserowa to genialny zabieg każda kobieta powinna sie mu poddać ja robiłam u dr. Żukowskiej z Łodzi bardzo kompetentna pani doktor polecam niezdecydowanym
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: zapalenie zatok