Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim a nie w domu?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim a nie w domu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Glinka 11 lut 2016, 17:19
    Chyba odpowiedź jest łatwa- fryzjer zrobi to profesjonalnie. Robiąc to samemu możemy zwyczajnie zniszczyć sobie włosy. Właśnie dlatego chodzę do Kaczmarzyka. U nich farbowanie idzie sprawnie, a ja mam pewność, że moje włosy będą w dobrej kondycji.
    Cytuj
  • Ogryzka 22 mar 2016, 16:56
    Wydaje mi się, że nie do końca. Teraz wiele się zmieniło i to samo co w salonach fryzjerskich jeśli o farbowanie chodzi mozna osiągnąć w domu. Co innego strzyżenie czy układanie, ale farbowanie stało się tak samo skuteczne w domu. Ja farbowałam włosy kilka lat i szukałam dla siebie odpowiedniej farby i to własnie moja fryzjerka mi poleciła Biokap. Nie wiem czy znacie te farby, ale jeśli nie to polecam.
    Cytuj
  • MartynKa79 24 mar 2016, 18:17
    Szczerze mówiąc nie znam, powiesz coś więcej? Chciałabym spróbować farbowania w domu, ale nie chcę włosków zniszczyć...
    Cytuj
  • toomo 24 mar 2016, 23:26
    Podpisuję się pod każdym zdaniem! Stawiajmy na profesjonalizm przymrużenie oka
    Cytuj
  • Ogryzka 28 mar 2016, 14:53
    MartynKa79 napisał:Szczerze mówiąc nie znam, powiesz coś więcej? Chciałabym spróbować farbowania w domu, ale nie chcę włosków zniszczyć...
    One mają naturalny skład i do tego czysto roslinny. Nie mają zwierzęcych składników. Polecane sa też dla alergików i dla osób z wrazliwą skóra. Co do samych farb to nieźle kryją i są wydajne. Jedno opakowanie starcza mi na średnio długie wlosy. Na ich stronie możesz więcej o nich poczytać http://www.biokap.pl/ i masz tam tez zakładkę z paletą kolorów.
    Cytuj
  • MartynKa79 31 mar 2016, 18:11
    Kolory fajne, nie powiem. A co znajdę w opakowaniu? Dają jakieś maski po farbowaniu albo odżywki?
    Cytuj
  • b_mike 7 kwi 2016, 0:11
    Świetnie powiedziane! Mam nadzieję, że jak najwięcej Pań to sobie zakoduje uśmiech
    Cytuj
  • 8 kwi 2016, 12:38
    Też uważam, że farbowanie w salonie fryzjerskim jest bezpieczniejsze. Poza tym nigdy nie zafarbujemy sobie same w domu włosów z takim efektem jak w salonie fryzjerskim.
    Cytuj
  • Ogryzka 28 kwi 2016, 8:43
    kownacka89 napisał:Też uważam, że farbowanie w salonie fryzjerskim jest bezpieczniejsze. Poza tym nigdy nie zafarbujemy sobie same w domu włosów z takim efektem jak w salonie fryzjerskim.
    To zalezy od tego czy umiesz to zrobić. Ja mam długie włosy i nie mam problemu z ich farbowaniem. Kwestia przyzwyczajenia i dobrej taktyki przymrużenie oka

    MartynKa79 napisał:Kolory fajne, nie powiem. A co znajdę w opakowaniu? Dają jakieś maski po farbowaniu albo odżywki?
    Zestawy mają dość bogato wyposażone. Są dwie saszetki ze spora ilością szamponu i odżywki. Do tego dodaja też rękawiczki i co mnie zaskoczyło pelerynkę. Fajna ocpja, bo w końcu nie musiałam używac ręcznika, z ktorego dopraniem potem bywa różnie uśmiech
    Cytuj
  • Natalia28 13 maj 2016, 15:04     (ostatnio zmieniony przez autora 20 maj 2016, 10:16, w całości zmieniany 1 raz)
    A ja nie lubię chodzić do fryzjera. Mam własne sposoby na koloryzację, obcinanie i nawet na regenerację włosów http://medisite.pl/jak-zregenerowac-wlosy-po-lecie-domowe-sposoby-i-skuteczne-kosmetyki Do fryzjera prędko nie wrócę.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Objawy menopauzy