Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim a nie w domu?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim a nie w domu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Karina1982 24 paź 2016, 9:13
    Ja kiedyś farbowałam włosy tylko w domu, ale było to farbowanie na ciemniejsze kolory. Teraz robię sombre (jasne refleksy) i tylko i wyłącznie u fryzjera. Farbując w domu w pewnym momencie płaciłam niewiele mniej niż teraz chodząc do fryzjera. Kupowałam 2 farby bo jedna nie wystarczała i kupowałam je w hurtowniach fryzjerskich żeby były lepszej jakości. Farbowanie raz na miesiąc jak nie częściej bo widoczne były odrosty. Koniec końców włosy zniszczone. Teraz chodzę do fryzjera na farbowanie raz na 3-4 miesiące (częściej nie ma potrzeby) i jestem zachwycona efektem i włosy są w dużo lepszej kondycji.
    Cytuj
  • Popek125 25 paź 2016, 11:34
    Przede wszystkim dlatego, że w salonie fryzjerskim pracują profesjonalistki. Nie musimy się obawiać zniszczonych włosów, innego koloru, niedociągnięć. Warto. Tylko raz na początku szkoły średniej zdecydowałam się na pofarbowanie włosów w domu. Żałowałam, płakałam kilka dni.
    Cytuj
  • filka 8 lis 2016, 8:28
    Ja czasem farbuję w domu ale widzę że mimo tej samej farby to moje włosy nie są takie jak po wyjściu od fryzjera
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Objawy menopauzy