Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Dzieci i inhalacje

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dzieci i inhalacje

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • truska 9 gru 2017, 16:41
    pytanie kieruję do rodziców, czy wasi lekarze tez zalecają inhalacje? córka się rozchorowała, strasznie kasłała, byłam już nastawiona na antybiotyk ale zamiast tego lekarz przepisał budixon neb do inhalacji, musz ę kupić inhalator bo wczesniej nigdy inhalacji nie robiliśmy, córka ma 2 latka. Czy one szybko pomagają? Chyba to lepsza opcja niż antybiotyk? jakie inhalatory polecacie?
    Cytuj
  • karmelcia 17 sty 2018, 22:33
    inhalator mamy kompresorowy, nie był drogi a sie sprawdza, uzywany jest u nas często, znam ten lek o którym piszesz, syna inhaluje nim regularnie bo niestety wyszło podejrzenie astmy
    Cytuj
  • volmar 4 maj 2018, 16:17
    warto zainwestować w inhalator, u nas sprawdza się znakomicie.
    Cytuj
  • TomeczekBBS 16 maj 2018, 12:41
    Tylko kupując inhalator zwróć uwagę na to, żeby miał chociaż jedną maskę bez otworów. Tego leku, o którym piszesz nie znam, ale moje dziecko miało inny do inhalowania i lekarz powiedział, że dzięki masce bez otworów leczenie będzie skuteczniejsze.
    Cytuj
  • truska 24 maj 2018, 22:28
    to nawt nie wiedzialm ze są takie maski bez otworów, na razie inhalator mam nowy i nie planuje zmieniać, inhalacji na razi enie robiłam bo po tym budixonie to na długo sie to uspokoiło i na szczęście kasze nie wraca
    Cytuj
  • Ecia 26 maj 2018, 14:51
    Ogólnie zalecają inhalacje przy infekcji nosa czy gardła.. Tylko nie zawsze dziecko chce...
    Moje dziecko np ciężko namówić do inhalacji.. Niestety...
    Ogólnie nie da się namówić...
    Cytuj
  • truska 7 cze 2018, 16:36
    u nas też na początku było ciężko, nawet nie chciał o tym słuchać, potem było już lepiej, włączona bajka i też zobaczył ze to pomaga i potem chętniej do inhalatora siadał, budixon go przekonał skutecznie przymrużenie oka
    Cytuj
  • Ecia 15 lip 2018, 20:11
    Następnym razem będę próbować po prostu w chuście przymrużenie oka
    Dziewczyny piszą ze nie raz pomagają...
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Dentysta Kraków