Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

E - recepta, gdzie wykupię?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

E - recepta, gdzie wykupię?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lilka32 28 wrz 2019, 21:24
    Faktycznie fajnie, udało mi się własnie pierwszą zrealizować, wykupiłam w doz, bez problemu uśmiech
    Cytuj
  • Luiziana 29 wrz 2019, 9:58
    własnie e-recepty to bardzo fajna sprawa i polecam każdemu oszczedzają dużo czasu a jak ktoś jest stałym bywalcem u lekarza to sprawdzają się znakomicie
    Cytuj
  • Lilka32 21 paź 2019, 20:49
    Teraz to jak biorę stałe leki to nie musze chodzić do lekarza, takie to wygodne, a w doz realizują bez problemu.
    Cytuj
  • Uncia 28 paź 2019, 19:03
    A każdy lekarz może teraz wystawić taką erecepte? Widziałam też naklejkę na moim doz że realizują
    Cytuj
  • Petrova 30 paź 2019, 10:17
    Każdy, pod warunkiem, że masz elektroniczne konto pacjenta.
    Cytuj
  • Quku 18 lis 2019, 19:38
    A nie będzie miało miejsca nic takiego, ze w DOZ odmówią mi wydania e-recepty? Pytam, bo w jednej z aptek u mnie w mieście czegoś podobnego właśnie doświadczyłem.
    Cytuj
  • Petrova 21 lis 2019, 12:40
    Nie odmówi Ci żadna apteka z nakleją e-recepty na drzwiach. uśmiech
    Cytuj
  • Lilka32 21 lis 2019, 20:59
    To jest mega wygodne, nie trzeba nosić tych recept, dostaje kod sms i idę do apteki doz i wykupuję podając kod farmaceutce.
    Cytuj
  • Uncia 24 lis 2019, 18:39
    Od kiedy się od Was dowiedziałam o takiej możliwości to nie wiem jak mogłam wcześniej funkcjonowaćjęzyk jest to mega rozwiązanie, założyłam konto pacjenta i teraz stałe leki lekarz mi przypisuje jak mi się skończą i z kodem idę do apteki.
    Cytuj
  • Luiziana 29 lis 2019, 13:19
    Dla mniie też e-recepta jest świetną sprawą. Oszczedza mase czasu, biore leki stae i nie chce biegac co chwilę z receptami.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: pieczenie w gardle