Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Filtry do wody Brita, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Filtry do wody Brita

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • panchita 20 lut 2011, 9:17
    U mnie to samo. Paskuidny nalot na kubkach po herbacie i co miesiąc odkamieniam czajnik, bo zaczyna rzęzić. Obiecuje sobie, że jak skończymy remont i związane z nim wydatki to zainwestuję w filtr. A z ciekawości spytam czy wymieniacie faktycznie ten wkład co miesiąc? Bo mam znajomych, którzy twierdzą, że im na 2 wystarcza...
    Cytuj
  • kaziu 20 lut 2011, 11:36
    U mnie starcza na trochę dłużej, ale raczej nie na dwa. Różnicę mozna wyczuć i to najlepiej czuć w herbacie. Oprócz tego że zmienia smak pojawia sie nalot.
    Cytuj
  • Grantorino 20 lut 2011, 14:13
    My kupiliśmy filtr ze względu na ekspres do kawy. Jeden już wyrzuciłem, bo kawa z niego była nie do wypicia. Kwaśna jakaś i śmierdząca. Kupowałem nawet takie lepsze, droższe kawy i ciągle to samo. Doszedłem do wniosku, ze to woda i rzeczywiście. Z filtra różnica jest ogromna. Mamy go już ponad rok i nie wyobrażam sobie teraz uzywać do picia i gotowania zwykłej, nieprzefiltrowanej kranówy. Może już sobie cos dorabiam, ale mamy z żoną wrażenie, że nawet potrawy smakuja lepiej. Chyba bym nie uwierzył, że można to wyczuć, ale tak jest.
    Cytuj
  • zosiasamosia 20 lut 2011, 16:04
    A ja za wkłady do filtra nic nie płace tylko wymieniam je sobie za punkty uzbierane w apteceuśmiech
    Cytuj
  • pavel23 26 kwi 2012, 12:29
    To zależy w jakiej miejscowości, w niektórych miejscach woda z kranu jest całkiem niezła, ale zgadzam się z tym, że ekspresy do kawy potrzebują dobrej wody, wtedy kawa jest najlepsza przymrużenie oka.
    Cytuj
  • Flawina 31 maj 2012, 16:44
    panchita napisał:U mnie to samo. Paskuidny nalot na kubkach po herbacie i co miesiąc odkamieniam czajnik, bo zaczyna rzęzić. Obiecuje sobie, że jak skończymy remont i związane z nim wydatki to zainwestuję w filtr. A z ciekawości spytam czy wymieniacie faktycznie ten wkład co miesiąc? Bo mam znajomych, którzy twierdzą, że im na 2 wystarcza...
    to zalezy od tego jak intensymnie sie z tego dzbanka i filtra korzysta. Jest roznica miedzy jedna osoba zuzywająca 2l wody dziennie, a kilkuosobowej rodzinie zuzywajacej np 10litrow dziennie
    Cytuj
  • Uriasz 5 gru 2012, 9:50
    GUEST napisał:teściowej to chyba się podaje wodę niegotowaną i niefiltrowaną. przebiegły
    no bauśmiech
    tesciowa tesciowa, ale ja w końcu chyba zakręcę sie w kolo tematu bo cholery idzie dostać z ta woda. poki co na oku mam to - niby kilka stopni regulacji... no zobaczymy uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Linea - działa?