Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Gdzie w Gdańsku na depilację laserową

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie w Gdańsku na depilację laserową

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • sloneczko9 8 wrz 2015, 10:12
    Cześc.Chciałabym wybrać się na depilację laserową ale nie mam za bardzo pojęcia gdzie oraz na jaki laser się zdecydowac. Czy ktoś doradzi?
    Cytuj
  • AngelikaSwie 8 wrz 2015, 10:36
    sloneczko9 napisał:Cześc.Chciałabym wybrać się na depilację laserową ale nie mam za bardzo pojęcia gdzie oraz na jaki laser się zdecydowac. Czy ktoś doradzi?
    Laserów jest sporo. Ipl to nie laser tak wiec nawet się nad tym zastanawiaj Lepsze efekty daje light sheer ale aktualnie najskuteczniejszym laserem w Gdańsku jest Palomar Vectus. Mozesz się na zabieg zapisać w clinica dermatologica na Marii Curie Skłodowskiej w Gdańsku ( tutaj masz kontakt z numerem telefonu : http://vectusgdansk.pl/ ). Zabieg ten usuwa praktycznie wszystkie włoski na ciele Również te jasne. NIe jest to bolesne.Skanuje sie specjalnie skórę w miejscu depilacji. Dzieki temu efekt jest o wiele lepszy.
    Cytuj
  • pistacja 11 wrz 2015, 11:32
    Ja chodziłam na taką depilację na Śląsku, więc mogłaby Ci poradzić coś w tych rejonach. A tak generalnie pilnuj tego, żeby salon miał prawdziwy laser light sheer a nie depilację IPL.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum