FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

Ginekolog

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
 • Galina 24 lis 2018, 10:50
  Potrzebuje dobrego ginekologa w Łodzi, ktoś coś?
  Jest to obojętne, czy to NFZ czy też poradnia prywatna. Chcę mieć do czynienia z lekarzem, który zna się na rzeczy, który będzie wiedział jak mnie zbadać by nie zaszkodzić, który pomoże mi w każdej chorobie. Kogo polecacie?
  Cytuj
 • Selenaa 29 lis 2018, 11:13
  Powiem Ci, że ja też miałam różne przeboje z ginekologiem, za każdym razem coś było nie tak... a pierwsza ciąża to już w ogóle była źle prowadzona. Jakbym teraz miała wybrać odpowiedniego i empatycznego ginekologa to wybrałabym Centra Medyczne Medyceusz, ponieważ właśnie o tym miejscu słyszałam same superlatywy. Podobno nie mają umów z byle jakimi lekarzami, tylko z najlepszymi w mieście, więc mnie to przekonuje by akurat im zaufać.
  Cytuj
 • Galina 29 lis 2018, 11:18
  ojej, jestem niezmiernie wdzięczna za tak rozbudowaną odpowiedź. Ciekawa też jestem czy ktoś tam właśnie też chodził do lekarza, bo twoja opinia bardzo podniosła mnie na duchu, bo jednak dobrych lekarzy to ze świecą można szukać.
  Cytuj
 • anyz89 16 cze 2019, 11:55
  jeżeli chodzi o ginekologa to ja polecam tego https://all-med.pl/gabinety/ginekologia-i-poloznictwo/ z Łodzi, bardzo wysokiej klasy specjalista
  Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: infekcje intymne