Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Halluksy - operować?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Halluksy - operować?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • anka_skakanka12 19 lis 2012, 13:19
    Ja mialam operację u dr Jackowiaka w klinice Halluxmed koło Poznania. Jestem zadowolona, wszystko poszło sprawnie i bezboleśnie, a potem nie zastosowano gipsu, dzieki czemu nie musialam dlugo leżeć i szybko wrocilam do życia. Zabieg nic nie boli, naprawdę. Polecam wszystkim, będziecie miec spokój a haluks nie odrasta!
    Cytuj
  • BeGu711 10 paź 2015, 20:17     (ostatnio zmieniony przez autora 16 paź 2015, 19:16, w całości zmieniany 2 razy)
    Całe szczęście są skuteczniejsze leki na to uśmiech Tutaj macie informacje [url=http://halluks.pl/]jak skutecznie leczyć haluksy[/url] uśmiech
    Cytuj
  • Szarak1 24 maj 2017, 11:34
    a to jest bezpieczne?? tak usuwać?
    Cytuj
  • Vainamoinen 24 maj 2017, 12:54
    a co to jest? nigdy czegoś takiego nie słyszałam
    Cytuj
  • julitta 10 lis 2017, 20:39
    Też mam halluksy, próbowałam różnymi sposobami walczyć z nimi ale teraz została mi już chyba tylko operacja smutny ból czasami nie do wytrzymania, o szpilkach już dawno zapomniałam smutny tylko czy operacja jest bezpieczna?
    Cytuj
  • hanka100 28 lis 2017, 16:01
    Jasne, nie się czego bać przymrużenie oka Strach ma wielkie oczy a tak naprawdę zabieg jest bezbolesny. Mi haluksa robił dr Kołodziejski z Poradni na Targówku, łatwo poszło. Nawet nie musiałam później nosić gipsu, dostałam specjalne obuwie w którym chodziłam kilka tygodni i teraz mogę moje zgrabne stópki prezentować w sandałach przymrużenie oka
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 30 lis 2017, 9:44
    Czy operować hulluksy czy nie to najpewniej zdecyduje lekarz. Ogółem jak w większości wypadków lepiej też jest zapobiegać niż leczyć, zwłaszcza jak wcześniej były przypadki w rodzinie, no a jak już problem się pojawił to reagowac jak najszybciej.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum