Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Infekcje intymne, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Infekcje intymne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • EkspertMarkiKadefarm 23 sty 2019, 1:15
    Dzień dobry,
    każda zdrowa kobieta w okresie rozrodczym produkuje śluz w gruczołach znajdujących się w pochwie. Śluz ten ma działanie oczyszczające i nawilżające. Utrzymuje prawidłowe, niskie pH i chroni okolice intymne przed rozwojem infekcji. Jeżeli jednak wydzielina budzi niepokój, zmienia swoją konsystencję, kolor, zapach lub powoduje dodatkowe dolegliwości jak np. pieczenie, nazywamy ją upławami. W pierwszej kolejności zalecam wizytę u lekarza ginekologa, jednak do tego czasu warto zapoznać się ze specjalistycznymi, medycznymi wyrobami ginekologicznymi marki Kadefarm.
    Do utrzymania właściwego pH w okolicy wskazane jest stosowanie dopochwowe preparatów zawierających bakterie Lactobacillus spp. W ofercie marki Kadefarm znajdzie Pani tego typu produkt w formie kapsułek Medivag®.
    Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji.
    Ekspert marki Kadefarm
    Cytuj
  • Ogryzka 31 sty 2019, 7:50
    Medivag okazał się dobry i siostra poza żelem zaczeła brać też jednocześnie globulki. Efekt był w jej odczuciu szybki i mamy nadzieję, że już nic nie będzie jej nawracać. Niby to nic poważnego, ale bardzo nieprzyjemne i dosc mało komfortowe.
    Cytuj
  • Petrova 31 sty 2019, 20:24
    A ci byście polecili do stosowania po zabiegach ginekologicznych?
    Cytuj
  • EkspertMarkiKadefarm 17 lut 2019, 12:31
    Dzień dobry,
    jako terapię wspomagającą przed i po ginekologicznych zabiegach chirurgicznych, zalecam zastosować globulki dopochwowe Chlorivag®.
    Chlorivag® działa zapobiegawczo i leczniczo w chorobach o charakterze zapalnym, infekcyjnym oraz z nieprawidłowymi zmianami w nabłonku pochwy. Przeciwdziała nawrotom stanów zapalnych śluzówki pochwy. Stabilizuje wydzielanie śluzu, wspomagając tym samym odbudowę i utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej pochwy.
    Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji
    Ekspert marki Kadefarm
    Cytuj
  • Petrova 28 lut 2019, 20:45
    Rozumiem, dziękuję za poradę. A czy potrzebuję na to recepty?
    Cytuj
  • Karii 2 sie 2020, 18:03
    U mnie dobrze sprawdzaj się globulki Vagisan, nawilżają, koją, a do tego właśnie utrzymują naturalne pH.
    Cytuj
  • Enterka 22 sie 2020, 11:47
    Karii napisał:U mnie dobrze sprawdzaj się globulki Vagisan, nawilżają, koją, a do tego właśnie utrzymują naturalne pH.
    Chyba jest też krem nawilżający z tej firmy prawda? próbowałyście? ponoć można używać również przy stosunku.
    Cytuj
  • jarzebina 28 sie 2020, 17:00
    Ja używam kremu, ma wygodny aplikator, zwiera też składniki nawilżające, natłuszczające, więc sprawdza się o wiele lepiej niż żele na bazie wody albo silikonu.
    Cytuj
  • Patka91 27 wrz 2020, 18:49
    Enterka napisał:
    Karii napisał:U mnie dobrze sprawdzaj się globulki Vagisan, nawilżają, koją, a do tego właśnie utrzymują naturalne pH.
    Chyba jest też krem nawilżający z tej firmy prawda? próbowałyście? ponoć można używać również przy stosunku.
    tak jest też wersja w kremie i jak najbardziej możesz używać w czasie stosunku.
    Cytuj
  • Jwl123 30 wrz 2020, 20:55
    Ja także używałam vagisan w kremie najpierw podczas infekcji a później przy suchości pochwy - co ważne staraliśmy się wtedy o dzidziusia i nie było przeciwskazań do jego stosowania
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: ginekolog