Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak pielęgnować odparzenia?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak pielęgnować odparzenia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • hanka100 16 sie 2014, 22:36
    Cześć. Borykam się z odparzeniami u mojej babci. Stosowałam już kremy na odparzenia takie dla dzieci ale sobie nie radzą. Co innego mogłoby pomóc? Jak w ogóle zapobiegać powstawaniu odparzeń, bo u nas to częsty problem
    Cytuj
  • june45 19 sie 2014, 9:27
    Przede wszystkim trzeba zapewnić dostęp powietrza do takich miejsc. Warto zadbać o odpowiedni materac, który zapobiega odleżynom, odparzeniom itp.
    Cytuj
  • toster 19 sie 2014, 13:28
    są i kremy dla osób starszych z lepszym składem które spowodują szybsze zagojenie się. Wystarczy iść do apteki i zapytać, farmaceuta na pewno coś doradzi
    Cytuj
  • 19 sie 2014, 21:24
    A próbowałaś sudocremu?
    Cytuj
  • nitkaa 20 sie 2014, 14:35
    igornowacki napisał:A próbowałaś sudocremu?
    Dokładnie, Sudocrem powinien pomóc w tym przypadku, jest dużo skuteczniejszym środkiem niż inne kremy. Spokojnie możesz go stosować u osoby starszej.
    Cytuj
  • toster 20 sie 2014, 19:57
    to będzie chyba najlepsze rozwiązanie na teraz. Po kilku dniach stosowania udaj się do lekarza jeśli zmian nie będzie ale myślę że wróci wszystko do normy.
    Cytuj
  • julitta 20 sie 2014, 22:53
    też mi się wydaje że Sudocrem jest na odparzenia najlepszy, u mojego dziadzia to nawet takie plackowate wyleczył, lekarz nic innego nie doradził jak się z nim konsultowałam. W ulotce można przeczytać że jest on właśnie i na takie problemy, nie tylko dla niemowląt. Ale i na wszelkie podrażnienia, otarcia czy odparzenia dla osób w każdym wieku.
    Cytuj
  • june45 21 sie 2014, 9:06
    Byle potem tej pokremowanej skóry nie obwijać bandażem czy ubraniem, które mocno przylega.
    Cytuj
  • julitta 25 lis 2014, 13:57
    jeśli przykryjemy ciasno posmarowane miejsce Sudocremem to wiadomo że wsiąknie w materiał i nie pomoże na ranę, zgadzam się. Najlepiej na jakiś czas miejsce zostawić odkryte bądź przykryć luźnym materiałem. Sudocrem jest gęsty, wchłania się powoli i długo, w materiał też nie wsiąka błyskawicznie. Ale bardzo pomaga, jest najlepszym z kremów z jakim miałam do czynienia.
    Cytuj
  • brygida39 13 gru 2014, 2:07
    Zdecyduję się dzięki wam nabyć sudocrem na odparzenia. Muszę zapobiec mojemu synkowi, nie chce żeby miał tak odparzoną pupę. Licze, że nie będzie miał sobie równych.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Problem