Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak przyrządzić smaczną rybę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak przyrządzić smaczną rybę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • hanka100 27 lut 2015, 14:22
    Przyznam się, że mi się to nie udaje. Jak smażę to w większości wypadków ryba rozpada mi się na tej patelni i robi się niesmaczna mamałyga. Gotowanej nie lubię, a pieczona wychodzi mi bez smaku. Uwielbiam ryby, ale tylko przyrządzone w restauracji smutny Co ja robię źle?
    Cytuj
  • niespodzianka99 27 lut 2015, 17:45
    Ha, mam ten sam odwieczny problem, dlatego rzadko smażę ryby. Za każdym razem ryba się rozpada, niezależnie od gatunku ryby. Nie uważam się za kiepską w gotowaniu, ale niestety ryba wyjątkowo mi nie wychodzi. Zamiast smażonych jadam wędzone przymrużenie oka
    Cytuj
  • zoriss 27 lut 2015, 22:09
    Bo to wcale nie takie proste, żeby dobrze usmażyć rybę. Dlatego preferuję pieczoną. Ostatnio bardzo przypasował mi ten przepis http://przepisy.ancymonki.pl/dorsz-zapiekany-z-zoltym-serem/ Próbowałam go z różnymi gatunkami ryb i było pysznieuśmiech
    Cytuj
  • brygida39 28 lut 2015, 13:19
    Dorsza ostatnio jadłam za granicą na wakacjach. może i faktycznie nie trzeba nie wiadomo jakiej znajomości, żeby przyrządzić domową rybkę, zawsze się tego obawiałam no ale jak trzeba w zyciu próbowac wszystkiego to i ten przepis sobie zapisze, żeby w któryś dzień zrobić.
    Cytuj
  • zoriss 28 lut 2015, 21:56
    A jak już muszę usmażyć rybę to obtaczam ją najpierw w mące, potem w jajku i jeszcze raz w mące. Wydaje mi się, że wtedy ta panierka mniej odchodzi od ryby.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum