Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak schudnąć szybko i zdrowo

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak schudnąć szybko i zdrowo

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 9  
  • Mirka85 8 maj 2015, 17:52
    Odchudzanie to jest naprawdę temat-rzeka. W internecie roi się od porad i diet cud i naprawdę nie wiadomo czego spróbować aby faktycznie schudnąć. Ja już próbowałam różnych diet i głodówek, skorzystałam z wizyty u dietetyka z rozpisaniem diety ale nie byłam zadowolona z efektów. Te 2/3 kg zawsze zjechałam a potem już nic. Bardzo mnie to zniechęcało, bo mimo wysiłków nie widziałam żadnych efektów. W pracy zauważyłam, że moja dotychczas pulchna koleżanka ostatnio jakby wyszczuplała. Trochę nie miałam odwagi się zapytać ale zaryzykowałam. Okazało się, że wcina therm line fast. Postanowiłam spróbować. Po 4 tyg zgubiłam 4,5 kg. Bez diety i ćwiczeń. Byłam zaskoczona, że tak się da. Naprawdę działa bardzo skutecznie.
    Cytuj
  • sylwia4012 14 maj 2015, 7:56     (ostatnio zmieniony przez autora 15 maj 2015, 8:57, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie sądzę by samo "wcinanie" tabletek odchudzających pomogło. By schudnąć zdrowo i trwale potrzebna jest zmiana nawyków żywieniowych. Dobrą opinią cieszą się kuracje Natur House [url=http://www.naturhouse-polska.pl/]http://www.naturhouse-polska.pl/ [/url], które tworzone są przez dietetyków. Ich zaletą jest to, że opierają się na zdrowej diecie i naturalnej suplementacji.
    Cytuj
  • szafranka 14 maj 2015, 11:18
    Słyszałam, że osobom bardzo otyłym pewne [url=http://]suplementy na odchudzanie[/url] zapisuje nawet dietetyk czy lekarz!
    A zwłaszcza jeśli otyłość zagraża naszemu zdrowiu.
    Lepiej skonsultować czasami wszystko z lekarzem, niż polegać na opinii znajomego! Na każdą osobę mogą inaczej działać!
    Cytuj
  • vonica 15 maj 2015, 14:57     (ostatnio zmieniony przez autora 15 maj 2015, 14:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Najprostszym sposobem będzie dieta i ćwiczenia przymrużenie oka

    Pozdrawiam
    Cytuj
  • charlotte1991 15 maj 2015, 15:30
    Ja słyszałam, ze chcąc schudnąć warto stosować odżywkę białkową. Białko zmniejsza apetyt i ochotę na słodycze. Chyba zamówię sobie jakieś bo ostatnio tylko tyję. Nie mogę w żaden sposób ograniczyć jedzenia.
    Cytuj
  • aarkan88 21 maj 2015, 11:19
    Myślę, że wystarczy odłożyć słodycze, coca cole i fast foody.
    Cytuj
  • kifonda 15 lip 2015, 21:43     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lip 2015, 21:44, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja zdecydowanie polecam jazdę na rowerze. Bo uważam, że szybko i zdrowo się po prostu nie da. A jak zaczniecie jeździć, to po jakimś czasie kilogramy będę lecieć w dół, a Wy poczujecie się lepiej.
    Cytuj
  • zu_za 16 lip 2015, 11:37
    Żeby faktycznie było zdrowo to musi być odpowiednia, zrównoważona dieta i ruch. Tabletki jakoś mnie nie przekonują. Do tego można dołożyć jakieś zabiegi wyszczuplające i powinno się udać.
    Cytuj
  • kowalik88 4 sie 2015, 13:34
    Cześć, z własnego doświadczenia polecam catering dietetyczny na odchudzanie. Zrzuciłam już 8 kg w ciągu 3 miesięcy. Nie mam za bardzo czasu na dużą aktywność fizyczną, a tutaj po prostu zdrowo się odżywiam i wiem ile spożywam kalorii każdego dnia. Ponadto jedzenie jest całkiem smaczne. No może z małymi wyjątkami. Szukałam jednak długo dobrego cateringu. Zmieniałam już kilkukrotnie. Na tę chwilę Dieti jest chyba najlepsze. Korzystam od 2 tygodni i na razie nie mam ochoty zmieniać. Ktoś jeszcze z nich korzysta? A może polecicie lepszy?
    Cytuj
  • zu_za 10 sie 2015, 13:58
    Moim zdaniem stwierdzenia "szybko" i "zdrowo" się wykluczają z definicji. Jeśli chcemy schudnąć szybko to raczej nie będzie to zdrowe. My w przypadku mojego męża korzystaliśmy z pomocy dietetyka. I uważam, że pomoc fachowca to właśnie zdrowe odchudzanie. Wszystkie składniki dostarczone są w odpowiedniej ilości, niczego nie jest za mało ani za dużo. Chudnie się wolniej, ale efektywniej. Oczywiście do takiego odchudzania można dołożyć zabiegi kosmetyczne ujędrniające skórę, np. takie jak tutaj: [url]http://arabic-dayspa.pl/oferta-i-cennik/[/url]. Bo jeśli chcesz chudnąć szybko a masz sporo kilogramów to niestety, trzeba ujędrniać skórę, żeby ona potem nieestetycznie nie zwisała.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 9  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum