Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak schudnąć szybko i zdrowo, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak schudnąć szybko i zdrowo

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 22 maj 2016, 20:38
    Dieta sama w sobie ma bardzo duży wpływ na organizm i piękno. Jak byłam na diecie Cambridge poprawiła mi się cera, ujędrniła skóra i czuje się teraz sama ze sobą dużo lepiej.
    Cytuj
  • jarzebina 31 maj 2016, 11:25
    Od samej diety? Czy korzystałas z ich zabiegów? Widziałam, ze tez mają je w ofercie.
    Cytuj
  • jarek7 2 cze 2016, 9:34
    Ćwiczenia to podstawa, bez tego nie będzie aż tak dużego efektu, moim problemem zawsze było podjadanie wieczorami, albo chipsów albo jakiś ciastek, bo niestety w domu zawsze się coś dąło znaleźć przymrużenie oka, żona mnie namówiła na picie herbaty slim plus i po niej mi się tak nie chce jeśc słodyczy, apetyt tez mam mniejszy i przez to szybciej kg lecą, bo też staram się ćwiczyć.
    Cytuj
  • Meggi85 2 cze 2016, 9:45
    jarzebina napisał:Od samej diety? Czy korzystałas z ich zabiegów? Widziałam, ze tez mają je w ofercie.
    Byłam tylko na samej diecie. A jakie są w Cambridge zabiegi?
    Cytuj
  • zataraa2 14 cze 2016, 11:58
    jarek7 napisał:Ćwiczenia to podstawa, bez tego nie będzie aż tak dużego efektu, moim problemem zawsze było podjadanie wieczorami, albo chipsów albo jakiś ciastek, bo niestety w domu zawsze się coś dąło znaleźć przymrużenie oka, żona mnie namówiła na picie herbaty slim plus i po niej mi się tak nie chce jeśc słodyczy, apetyt tez mam mniejszy i przez to szybciej kg lecą, bo też staram się ćwiczyć.
    Też te herbatki popijam, fajna jest też super slim, po niej się czuję jak po kawie bo yerba mate dodaje energii uśmiech
    Cytuj
  • Chan 21 cze 2016, 12:04
    Dietę znam, ale o zabiegach nie słyszałem. Na czym one polegają?
    Cytuj
  • Ogryzka 23 cze 2016, 9:18
    Meggi85 napisał:Byłam tylko na samej diecie. A jakie są w Cambridge zabiegi?
    Wiem, że na pewno są masaże i zabiegi prowadzone są przez konsultantów Cambridge. Wielu z nich ma różne specjalizacje poza dietetyką.
    Cytuj
  • Kanita 25 cze 2016, 0:45
    zataraa2 napisał:
    jarek7 napisał:Ćwiczenia to podstawa, bez tego nie będzie aż tak dużego efektu, moim problemem zawsze było podjadanie wieczorami, albo chipsów albo jakiś ciastek, bo niestety w domu zawsze się coś dąło znaleźć przymrużenie oka, żona mnie namówiła na picie herbaty slim plus i po niej mi się tak nie chce jeśc słodyczy, apetyt tez mam mniejszy i przez to szybciej kg lecą, bo też staram się ćwiczyć.
    Też te herbatki popijam, fajna jest też super slim, po niej się czuję jak po kawie bo yerba mate dodaje energii uśmiech
    Ale o które herbatki konkretnie Wam chodzi? Te z big active? Ja też piję 4xSuperSlim, dzisiaj wypróbowałam ją w wersji mrożonej, bo taki koszmarny upał przymrużenie oka
    Cytuj
  • AngelikaSwie 31 lip 2016, 10:16     (ostatnio zmieniony przez autora 1 sie 2016, 7:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Warto jest zastanowić się nad kateringiem dietetycznym uśmiech Sama kiedyś tylam bo odżywiałam sie gotowym jedzeniem. Niby nie jadłam tak duzo ale odżywiałam sie nieregularnie, często jadłam fast foody czy gotowe kanapki w pracy. Mam dość wymagającą robotę, pracuję po 200 godzin w miesiącu tak wieć jak wracam do domu to nie mam ochoty ani na gotowanie sobie obiadów ani na przygotowywanie sobie jedzenia na następny dzień.

    Katering okazal się dla mnie wygodnym rozwiązaniem. Jedzenie jest smaczne, ładnie podane oraz dietetyczne. Zamawiam je w Gdańsku w firmie foody 24: http://foody24.pl/ - jeśli ktoś jest z Trójmiasta to polecam bo jedzenie smaczne oraz ładnie podane.
    Cytuj
  • ElaW 29 maj 2017, 18:42
    Schudnąć szybko i zdrowo dla mnie brzmi niemal mitycznie uśmiech. Przede wszystkim najważniejsze jest zdrowie! Ja też kiedyś myślałam, schudnę szybciutko i będzie super, ale potem waga wracała bardzo szybko do pierwotnego stanu, a czasami z nadwyżką... Także postanowiłam radykalnie wszystko zmienić - swój styl życia. I to nie jest dieta, tylko nowa ja. I wiecie co? Schudłam, wyniki mam rewelacyjne, więc się da.
    U mnie dużym problemem był ciągły wilczy apetyt, pomógł mi z nim błonnik colon slim, który dodatkowo zawiera błonnik wspomagający pracę jelit - tu szybki efekt bo z zaparciami zniknęło parę kilo uśmiech. Duża ilość wody i codziennie ruch min 30 minut choćby miało być to chodzenie w koło bloku. I zrzuciłam zbędne kg!
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum