Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak schudnąć szybko i zdrowo, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak schudnąć szybko i zdrowo

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 30 maj 2017, 9:15
    Colon slim znam i polecam podobnie jak Ty. Sama pijam go lub dodaję do smoothies, które zwykle zastępują mi śniadanie. uśmiech Udało mi się schudnąć i bardzo boję się efektu jojo.
    Cytuj
  • ElaW 22 cze 2017, 12:50
    MartynKa79 napisał:Colon slim znam i polecam podobnie jak Ty. Sama pijam go lub dodaję do smoothies, które zwykle zastępują mi śniadanie. uśmiech Udało mi się schudnąć i bardzo boję się efektu jojo.
    Jeśli dieta jest zbilansowana, to nie masz się czego bać uśmiech. Najlepiej nie myśleć o tych działaniach jak o diecie, a o zmianie stylu życia uśmiech. Ja cały czas stosuje colon slim, dieta nie jest dla mnie już dietą, a codziennością. I efekt jojo mnie nie dopadł uśmiech.
    Cytuj
  • han26 22 sie 2017, 10:15
    Olej konopny CBD Pharma świetnie odchudza, zażywa się go w kroplach pod język.
    Cytuj
  • kokoroko2 22 sie 2017, 13:48
    ALBO szybko, ALBO zdrowo uśmiech. Niestety uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 29 sie 2017, 22:28
    Masz rację, nie da się jedno i drugie. Albo szybko, albo zdrowo. uśmiech

    Ela, a Ty myślisz, że colon slim wystarczy mi, by utrzymać ten efekt?
    Cytuj
  • ElaW 30 sie 2017, 20:59
    MartynKa79 napisał:Masz rację, nie da się jedno i drugie. Albo szybko, albo zdrowo. uśmiech

    Ela, a Ty myślisz, że colon slim wystarczy mi, by utrzymać ten efekt?
    Myślę, że tak, ale zdrowa dieta i ćwiczenia zawsze są wskazane uśmiech. Colon jest idealnym uzupełnieniem zbilansowanej diety. U mnie się rewelacyjnie sprawdza.
    Cytuj
  • Petrova 31 sie 2017, 13:33
    Spokojnie utrzymasz linię pijąc go codziennie albo dodając sobie do śniadania. uśmiech Ja jestem bardzo zadowolona i czuję się lepiej odkąd go stosuję. uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 31 sie 2017, 22:39
    Nie wiem czy szybko i zdrowo idzie w parze...
    ważne by schudnąć z głową... i nie uzyskac efektu jojo
    Cytuj
  • UllKa 23 wrz 2017, 21:12
    han26 napisał:Olej konopny CBD Pharma świetnie odchudza, zażywa się go w kroplach pod język.
    On też pomaga przy dolegliwościach jelitowych.
    Cytuj
  • pajkama 19 paź 2017, 14:23
    Mi się udało schudnąc dzięki ćwiczeniom i zmianie diety, zaczęłam jeść mniej w czym mi pomogło picie colonu slim, po wypiciu jednej porcji juz się czułam jakbym zjadła posilek, przestałam podjadać i tak udało się zrzucić kilka dobrych kg
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum