Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak się pozbyć przebarwień?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak się pozbyć przebarwień?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • zataraa2 7 paź 2014, 15:12
    Po lecie mam sporo przebarwień na skórze, szczególnie na ramionach. Próbowałam domowych sposobów ale jakoś nie widzę efektu. Znacie jakieś dobre maści/kremy na przebarwienia?
    Cytuj
  • koonik 9 paź 2014, 16:38     (ostatnio zmieniony przez autora 3 lis 2014, 14:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Czasami też dobra dieta pozwala na to, by zmniejszyć przebarwienia. Dobrze wybrać się do [url=http://www.akademiadietetyki.pl/kurs-dietetyki-specjalistyczny/]dietetyka[/url], ponieważ jest to zwykle bardzo indywidualna kwestia.
    Cytuj
  • june45 10 paź 2014, 13:19
    Dieta nie pomoże na przebarwienia. Dobrze jest pójść do dermatologa. I warto natłuszczać skórę z przebarwieniami, żeby mogła się szybciej zregenerować.
    Cytuj
  • koonik 5 lis 2014, 12:47
    Zawsze odpowiednia dieta wspomaga regenerację skóry, a spożywanie dużej ilości płynów pomaga w nawilżeniu skóry. Myślę, że na takim kursie dietetyki można się dowiedzieć, w jaki sposób wspomóc leczenie przebarwień, a także w jaki sposób w przyszłości zapobiegać podobnym zmianom. Oczywiście jest to uzupełnienie terapii odpowiednimi kosmetykami. Poza tym użyłem bardzo delikatnej formy w tym poście:

    Czasami też dobra dieta pozwala na to, by zmniejszyć przebarwienia.-Tak bym się bronił w sądzie
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum