Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak skuteznie wyleczyć nadżerkę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak skuteznie wyleczyć nadżerkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • nafnafff 2 gru 2010, 21:39
    Problem nadżerki wraca u mnie cyklicznie od lat, bo pierwszy raz miałam z nia do czynienia po maturze. Ale wtedy tylko dostalam tabletki i ponoć po takiej kuracji było ok. Potem po urodzeniu dziecka znów, miałam wypalanie, ale pojawila się po raz kolejny i podobno jest sporaskrzywienie Czy macie jakies doświadczenie w te jkwestii? Chciałabym sie pozbyć tego raz na zawsze, nie ufam tak do końca mojemu lekarzowi, ale nie znam innego a w ciemno nie chcę próbwać znaleźć lepszego. Prosze napiszcie jeśli bylyście leczone i wiecie jakie sa dobre metody leczenia nadżerki, będę wam wdzięczna za pomoc.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 3 gru 2010, 1:11
    Też miałam na początku leczenie farmakologicznie, nie bardzo pomogło, bujałam się z tym przez ponad rok aż w koncu poszłam na wypalanie i od tamtej pory spokój. Ale nie jest powiedziane, że już problem nie wróci, chyba niektore kobietki mają sklonność do nadżerek, bo moja mama miała to samo...
    Cytuj
  • Labradorka 3 gru 2010, 8:23
    Nie wiem od czego zależy wybór metody, w każdym razie są teraz nowocześniejsze niż wypalanieuśmiech Ja miałam wymrażana nadżerkę, skuteczność oceniam dobrze, bo od 7 lat nic się nie dziejeuśmiech Zabieg trwał może z 10 min i nic a nic nie bolało. Mogę z czystym sumieniem polecićuśmiech
    Cytuj
  • Iolla007 3 gru 2010, 9:10
    Jak miałam niewielką nadżerkę to moj gin przepisał mi takie dowcipne tacletki gynalgin, średnio to pomogło więc mi ja wymroził. Podobno u kobiet, które jescze nie rodzły nie wolno robić wypalania! A w ogóle sosuje sie to jeszcze? Brzmi strasznie...przymrużenie oka
    Cytuj
  • becia_koronczarka 3 gru 2010, 12:35
    Robi się robi i powiem Wam, że ja kdla mnie ten zabieg też był calkowicie bezbolesny! To brzmi neiciekawie, ale nie wygląda takźle. Nie przyżegają pacjentki płonącą pochodnią tylko przykładają taką eletrodę małą...
    Cytuj
  • Niania90 3 gru 2010, 15:06
    A wiecie dlaczego nie mozna robć wypalania u kobiet, które jeszcze nie rodziły? Tak mi powiedziała moja ginekolog.
    Cytuj
  • Barbra67 3 gru 2010, 18:11
    Taki zabieg jest obarczony jakimś tam, choć małym, ryzykiem powstawania blizn. A podczas porodu taka blizna spowoduje problemy z rozciąganiem szyjki macicy i pochwy i to moze powodować problemy z urodzeniem dziecka... Nie którzy lekarze robia ten zabieg nieródkom, ale trzeba trafić na doświadczonego, zręcznego lekarza.
    Cytuj
  • Marta30S 28 paź 2012, 10:34
    Moim zdaniem problem nadżerki to się od razu kwalifikuje do wizyty u lekarza specjalisty
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum