Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak walczyć z uzależnieniem?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak walczyć z uzależnieniem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Fisher 19 lip 2018, 10:23
    Mam problem z narkotykami, który ciągnie się już co najmniej pięć lat. Ostatnio… zrbiłem kilka głupich rzeczy, ktore mogłyby się dla mnei skończyć źle, a oczywiście wtedy byłem na mega haju… Dla mnie w tamtym momencie miarka się chyba przebrała, tym bardziej ze zostawiła mnie dziewczyna. Chciałbym ją odzyskac i dlatego też szukam pomocy… Wiecie jak walczyć z uzależnieniem?
    Cytuj
  • Carmelita 20 lip 2018, 8:10
    Przede wszystkim masz słabą, choć na pewno bardzo dopingującą motywację. Powinieneś to przee wszystkim chcieć zrobi dla siebie. Swoją drogą… Z jednej strony dziewczynie się nie dziwię, bo skoro tak robiłeś przez dłuższy czas tak świrowałeś, to po prostu się ratowała. Z drugiej, jakie masz w niej oparcie, skoro nie chciała ci pomoc i po prostu cię rzucila.
    Cytuj
  • Fisher 20 lip 2018, 12:24
    Nie mam jej za złe, ale chcę pokazać, że mogę się zmienić. Oczywiscie chcę to tez dla siebie w dużej mierze zrobić, bo ostatnio, co odwaliłem, to prawie kryminał albo trumna… Prosiłbym więc o rzeczowe odpowiedzi.
    Cytuj
  • alexandra_x 23 lip 2018, 8:01
    Myślę, że najlepiej by było po prostu, jakbyś się wybrał na terapię, to by Ci na niej pomgli. Tylko najlepiej wybierz kogoś, kto ma doświadczenie w pracy z narkomanami. Wielu psychiatrów czy psychologów niby ma odpowiednie fakultety, ale czasem nie mają prkatyki.
    Cytuj
  • Fisher 23 lip 2018, 11:57
    O matko… to jak tu teraz się rozeznać, żeby znaleźć odpowiedniego terapeutę? smutny Przezcież na to samo zejdzie mi tyle czasu…
    Cytuj
  • kratos 23 lip 2018, 15:58
    Wbrew pozorom to nie jest takie trudne. Zasadniczo to nie polecałbym pójście do jakiegoś tam terapeuty, tylko najlepiej, żebyś wybrał wyspecjalizowany osrodek. Jest na przykład Oaza, Ośrodek leczenia terapii uzależnień, gdzie mają szerokie doświadczenie z różnymi nałogami, od alkoholozmu, przez uzależnienie od leków po narkomanię. Wyciągnęli już niejedną osobę z tego bagna, więc i Tobie na pewno pomogą.
    Cytuj
  • Fisher 24 lip 2018, 8:12
    Kurczę, byłoby fajnie. A wiesz, gdzie mogę się dowiedzieć czegoś więcej o nich? Albo wiesz może, jak wyglądają warunki u nich? Słysałem nie raz o podobnych ośrodkach i to trochę mnie… przeraża, przyznaję.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: lokówka