Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak walczycie z cellulitem?, strona 11

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak walczycie z cellulitem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sylwia4012 29 lip 2015, 15:36
    Może warto kupić jakiś balsam antycelulitowy. Widziałam takie w sklepie internetowym.
    Cytuj
  • Sinner4 30 lip 2015, 16:11
    szorstka rękawica pod prysznicem daje nawet radę, ale najlepsze są wmasowywane kremy na cellulit. Jeśli lubisz opaleniznę to solarium także pomaga
    Cytuj
  • kropka_95 14 sie 2015, 16:11
    wydaje mi się że cellulit najlepiej zwalcza połączenie aktywność (bieganie, jazda na rowerze) + krem antycellulitowy
    Cytuj
  • mikola 2 lis 2015, 1:02
    Ja zauważyłam poprawę po kilku miesiącach regularnego ćwiczenia i masażach bańką chińską. Z tego, co się orientuję na smukłe nogi i cellulit, pomagają ćwiczenia na takich urządzeniach jak steper albo orbitrek.
    Cytuj
  • Fafata 15 gru 2015, 9:34
    [url=http://dumnamama.pl/ciala-kobiet-po-porodzie/]Właśnie tak wyglądają ciała kobiet po porodzie! [/url]
    Cytuj
  • kifonda 16 gru 2015, 1:33     (ostatnio zmieniony przez autora 17 gru 2015, 15:47, w całości zmieniany 2 razy)
    Trzeba iść na porządny zabieg i po kłopocie. Jak ktoś jest z okolic Warszawy, to proponuję mezoterapię w SkinClinic. Nie jest to drogie, a bardzo skuteczne
    Cytuj
  • Luukasss 18 gru 2015, 13:32
    Przede wszystkim aktywność fizyczna - basen jest tutaj zbawienny. A co najważniejsze - odciąża kręgosłup. buziak
    Cytuj
  • portalka 23 mar 2016, 9:41
    u mnie też cellulit pojawił się w momencie odchudzania, ale powiem wam że jak zaczęłam brać therm line fast to zobaczyłam poprawę w tej jędrności skóry , u mnie pojawił się na udach i pośladkach. Odchudzam się dalej o cellulicie prawie nie pamiętam.
    Cytuj
  • Secur4 20 cze 2016, 19:31     (ostatnio zmieniony przez autora 27 cze 2016, 16:59, w całości zmieniany 2 razy)
    Mi pomaga trener personalny uśmiech Polecam różnych trenerów, np. takiego http://egobody.pl/
    Cytuj
  • julitta 14 sie 2016, 21:52
    Walczyłam różnymi domowymi metodami - dieta, ćwiczenia, masowanie - dużo wysiłku, mało efektu. Zdecydowałam się na profesjonalne zabiegi falą akustyczną w klinice Melitus w Warszawie na ulicy Słowackiego. Po serii 6 zabiegów nie widzę już u siebie cellulitu. Dodatkowo obwód bioder i ud realnie się zmniejszył, spodnie zrobiły się luźne uśmiech Polecam i same zabiegi i miejsce.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: E-fajki