Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak wyleczyć kłykciny kończyste?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wyleczyć kłykciny kończyste?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • tyrion 30 sie 2015, 22:59
    Czy to w ogóle możliwe bo zaczynam tracić nadzieję?
    Cytuj
  • barla 31 sie 2015, 14:01     (ostatnio zmieniony przez autora 31 sie 2015, 14:02, w całości zmieniany 1 raz)
    Możliwe to jest, niestety wiele osób ma nawroty kłykcin, nawet po ich laserowym usunięciu. Ja miałam usuwane tym sposobem w gdańsku w Clinice dermatologice, gdzie zajmują się tą przypadłością i podobnymi i zwykle z bardzo dobrymi skutkami. Może i ty powinieneś tam się zgłosić? Może akurat ci pomogą?
    Na razie możesz poczytać o nich na stronie www.klykcinyhpv.pl/pytaniaiodpowiedzi
    Tu masz cytat ze strony: 'Według szacunków, kłykciny kończyste występują u 1% aktywnej seksualnie populacji. Leczenie powinno być jednak wdrożone jak najszybciej. Do wyboru są różne metody terapeutyczne, które zależą od tego jak rozległe są kłykciny. Mimo tego żadna z metod nie jest całkowicie skuteczna, bo trudno pozbyć się samego wirusa. '
    Cytuj
  • pistacja 2 wrz 2015, 12:30
    Chyba najlepiej udać się z tym do lekarza.
    Cytuj
  • petarda 11 wrz 2015, 16:28
    idź do ginekologa, powinien Ci przepisać preparat, którym smarujesz kłykciny 2x dziennie przez 3-4 dni, kilka dni przerwy i znów smarujesz 3-4 dni i tak do skutku. chyba, że już jakoś bardziej zaawansowana sprawa, to wtedy wymrażanie, ale to chyba też da się ogarnąć w swojej przychodni, bez ładowania hajsu w kliniki?
    nie pamiętam nazwy preparatu, ale mogę sprawdzić, jeśli chcesz?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Zakup termometru