Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaką biżuterię kupujecie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką biżuterię kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • julitta 14 wrz 2012, 12:08
    bardzo fajne niektóre z waszych propozycji, sama chyba w coś zainwestuje za jakiś czas, o ile mąż się zgodzi uśmiech
    za to dowiedziałam się, że jubiler24h.pl będzie organizować konkurs na facebooku z pierścionkiem do wygrania, pewnie jakiś antyczny bądź retro, to co lubię uśmiech
    Cytuj
  • maciejka34 27 wrz 2012, 11:23     (ostatnio zmieniony przez autora 27 wrz 2012, 11:24, w całości zmieniany 1 raz)
    ja kupuję raczej złoto, lubię delikatne dodatki, ale wartościowe uśmiech cieniutki łańcuszek może zrobić dużo większe wrażenie niż pokaźna kolia. Co do konkursu o którym piszesz julitta, śliczny ten pierścionek który można wygrać, zaręczynowy, stąd pewnie konkursowe zadanie - trzeba opisać swoje wymarzone zaręczyny uśmiech
    widać, że jest wartościowy, określają jego cenę na 5 tys zł, ale coś mi się wydaje że jeszcze więcej można by za niego dostać. W nagrodę można też bony promocyjne dostać, jeśli ktoś zamawia biżu na tej stronie to jak znalazł uśmiech
    Cytuj
  • Kor25 29 wrz 2012, 0:15
    Ja potrzebuję kupić coś ładnego na prezent dla chrześnicy. Widziałam w Aparcie śliczną bransoletę z charmsikami z kolekcji dziecięcej oczywiście. Tak się zastanawiam od jakiego wieku taka błyskotka? Coś takiego
    Cytuj
  • Hardy 29 wrz 2012, 9:21
    Ja osobiście wybieram tylko biżuterię artystycznąuśmiech Odkąd zaczęłam tam nosić, nie wyobrażam sobie, żebym mogła wrócić np do sztucznejskrzywienie Na dodatek odkryłam super sklep internetowy, w którym biżuteria jest naprawdę świetna, wysokiej jakości i w różnych cenach, więc każdy znajdzie coś dla siebieuśmiech Jeśli ktoś jest zainteresowany to niech zajrzy do sklepu internetowego Galerii Artystycznej KuferArt, naprawdę wartouśmiech
    Cytuj
  • Kor25 1 paź 2012, 10:00     (ostatnio zmieniony przez autora 1 paź 2012, 10:01, w całości zmieniany 1 raz)
    uśmiech
    Cytuj
  • elena_sem 1 paź 2012, 11:35
    Ja najbardziej lubię biżuterię w stylu retro i etno - przede wszystkim oryginalną uśmiech
    Cytuj
  • Makowiec 2 paź 2012, 1:05
    Do biżuterii dojrzałam stosunkowo niedawno. A jak już dojrzałam to nie mogę się bez niej obejść. Szukam na ogół niebanalnych pomysłów w internecie. Lubię jak mam coś na sobie, czego nie mają inne dziewczyny. Kilka dni temu zamówiłam naszyjnik, jutro powinien przyjść i już nie mogę się doczekać.
    Cytuj
  • leia85 2 paź 2012, 11:43
    Ja najbardziej lubię srebro i naturalne kamienie: koral, turkus, ametyst, kwarc i inne uśmiech

    Cytuj
  • 10 paź 2012, 22:25
    Witam,
    Ja od paru lat mieszkam w Hiszpanii i kupuje bizuterie w tym sklepie pulseras shamballa
    Cytuj
  • blammer812 11 paź 2012, 8:06
    ja kupuję biżuterię w aparcie i głównie są to łańcuszki i bransoletki. Ewentualnie jeszcze pierścionek uśmiech

    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum