Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaka fryzura to cienkich i delikatnych włosów

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka fryzura to cienkich i delikatnych włosów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • gosia_we 16 gru 2014, 12:16
    Mam bardzo cienkie i delikatne włosy i od lat próbuję znaleźć fryzurę, w której uda mi się ukryć ten mankament. Jak obcinacie tego typu włosy? Jak je pielęgnujecie?
    Cytuj
  • zataraa2 22 gru 2014, 22:44
    Najlepiej doradzi fryzjer uśmiech, a co do pielęgnacji, to ostatnio zaczęłam brać vitapil żeby trochę wzmocnić włosy bo znów zaczęły mi wypadać
    Cytuj
  • pistacja 28 sty 2015, 13:14     (ostatnio zmieniony przez autora 30 sty 2015, 10:24, w całości zmieniany 2 razy)
    Myślę, że dobrze sprawdzą się tu dobre [url=http://www.pro-sprzet.pl/category/lokowka-falownica]lokówki do włosów[/url], które nadadzą im kształt, dodającym tym samym objętości i unosząc je u nasady.
    Cytuj
  • kifonda 30 sty 2015, 13:26
    Próbowałam różnych fryzur, ale wszystkie były beznadziejne, więc ostatecznie je zagęściłam http://hairdoktor.pl/kmax-25g-zageszczanie-wlosow-p-55.html Gdybym mogła cofnąć czas, to zrobiłabym to już dużo wcześniej.
    Cytuj
  • kosmiczna 9 lut 2015, 20:24     (ostatnio zmieniony przez autora 9 lut 2015, 20:25, w całości zmieniany 1 raz)
    Na pewno krótka bo cienkie i delikatne włosy długie kiepsko wyglądają no i kup sobie termoloki, optycznie dodadzą Ci objętości. Koniecznie idź do fryzjera na pewno fryzjerka pomoże Ci dobrać fryzurę do kształtu twarzy i rodzaju włosówuśmiech
    Cytuj
  • Aniela22 4 maj 2015, 19:59
    Na pewno z takich włosów zbyt wiele sie nie zrobi ale możesz też pomyśleć o tym by iść do sprawdzonego salonu fryzjerskiego i oni tam na pewno znajdą jakąś odpowiednią fryzurę na Twoje włosy.
    Cytuj
  • Glinka 21 maj 2015, 17:44
    Czemu nie wybierzesz się do fryzjera? On najlepiej będzie wiedział jak Ci pomóc. Zajrzyj do nich: http://www.skaczmarzyk.pl/galeria Są profesjonalni, mają dużo pomysłów i sporą wiedzę. Na pewno Ci pomogą.
    Cytuj
  • nina_ky 23 maj 2015, 17:54
    Ja mam cienkie włosy i najczęściej chodzę w rozpuszczonych - tak chyba wyglądają najlepiej.
    Cytuj
  • sloneczko9 29 cze 2015, 13:49
    A ja jestem zdania,że warto jest tutaj zainwestować w odpowiednią pielegnację. Sprawić sobie porządny szampon oraz odżywke. Sama mam z natury bardo cienkie oraz delikatne włosy jednak pielęgnacją naprawdę można poprawić ich kondycję. Jeśli mogę coś polecić to kosmetyki marki cece z serii Experto Professional. Można je znaleźć na przykład w Hebe i innych wiekszych drogeriach. Jest to nowa seria, sama używam od miesiąca ale zauwazyłam,ze ma naprawde dobry wpływ na moje włosy, które stały się mocniejsze, bardziej odżywione oraz nie puszą się tak jak wcześniej.
    Jednoczesnie kosmetyki ich nie obciążają. Jakbyście widziały w drogerii to warto bo cena nie jest taka wysoka a działanie jak te droższe szampony.
    Cytuj
  • lefffa 29 cze 2015, 17:13
    Coś co doda objetości.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum