Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaki depilator?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki depilator?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Eli2010 27 maj 2011, 0:07
    Witajcie, czy możecie mi poradzić jaki kupić depilator? Właśnie chcę sobie kupić pierwszy w życiu depilator elektryczny i nie wiem co wybrać. Znaczy orientowałam się w jednym sklepie, ale sprzedawca trochę mi namieszał szczerze mówiąc. Może używacie i możecie napisać jaki model i czy jesteście zadowolone?
    Cytuj
  • warkoczyk 27 maj 2011, 1:46
    Ja mam Brauna i jestem zadowolona, kupiłam go z 8 lat temu, ale ciągle daje radęuśmiech Tylko że nie jest to jakiś model z bajerami, wtedy dopiero wchodziły takie. Mój tyle, że ma dwie prędkości, ale to akurat jest ważne.
    Cytuj
  • Iolla007 27 maj 2011, 6:50
    A ile kasy chcesz wydać?
    Cytuj
  • Eli2010 27 maj 2011, 7:51
    No nie wiem nie za dużoprzymrużenie oka Ale właśnie chciałam Was się spytać czy warto zapłacić więcej za taki lepszy model z dodatkowymi funkcjami czy te wszystkie nakładki masujące i chłodzące to faktycznie fajne jest? Czy lepiej kupić prostszy, ale solidny model...
    Cytuj
  • D3niCle0 27 maj 2011, 11:34
    Moim zdaniem lepsza jest ta druga opcja. JA poszłam do sklepu z mężem żeby mi pomógł wybrać i on powiedział, że im więcej opcji tym więcej może się zepsuć. Dlatego wzięłam Philips Satinelle. Też ma dwa tryby i nic więcej mi nie potrzeba.
    Cytuj
  • latynowska8 27 maj 2011, 12:45
    Słyszałam, że te nakładki co reklamują w tv to ściema. A takie modele są o wiele droższe. A np taka nakładka chłodząca to nic innego jak kawałek plastiku, który musisz włożyć sobie wcześniej do zamrażalnika, no to równie dobrze można przyłożyć sobie woreczek z lodem i tyleuśmiech Może to i działa, jak tak zmrozi skórę na chwilę to nie czujesz bólu.
    Cytuj
  • nouv88 27 maj 2011, 13:16
    Mój model to Braun Silk Epil Soft. Posiada nakładkę, któa teoretycznie ma zmniejszać ból, więc moge Ci powiedzieć, że to ściema. W dodatku golenie idzie wolniej. Ja tej nakładki użyłam ze dwa razy i zdecydowanie wole bez. Najważniejsze to ilość pęset, jak jest dużo to goli szybciej i dokładniej. A nie boli to aż tak żeby warto się było bawić w jakieś bajery, im szybciej tym lepiejprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Eli2010 27 maj 2011, 14:28
    Własnie boję się tego bólu... jakby dało się to złagodzić to bym dopłaciła, ale jak to pic na wodę to szkoda mi kasy:/
    Cytuj
  • D3niCle0 27 maj 2011, 16:34
    A nie uzywałaś nigdy elektrycznego depilatora? Ani razu? Dobrze by było najpierw spróbować, będziesz wiedziała jak u Ciebie jest z wrażliwością na ból. Może się okazać, że nie potrzebujesz żadnych "ekstrasów", ja np golę nogi i oglądam film w telewizjiuśmiech Ale mam taką koleżankę, co nie jest w stanie ogolić sobie nóg depilatorem i przerzuciła się na kem do depilacji... to indywidualna kwestia.
    Cytuj
  • latynowska8 27 maj 2011, 20:24
    Za pierwszym razem to płakałam z bólu, ale do wszystkiego można się przyzwyczaićprzymrużenie oka Teraz boli tylko na początku.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum