Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaki depilator?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki depilator?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hekate 8 lis 2011, 16:53
    Ja już mam właśnie dosyć ciągłego męczenia się z depilatorem i zastanawiam się, czy nie zrobić sobie depilacji laserowej. Już się orientowałam co do salonu i wiem, że jeżeli chodzi o Warszawę to najlepiej wybrać się do Studio Laser. Przynajmniej będę miała raz na zawsze problem z głowy przymrużenie oka
    Cytuj
  • Favoritka87 14 lis 2011, 11:10
    no to racja, wprawdzie jest to rozwiązanie droższe, ale zdecydowanie wygodniejsze i powodujące , żę problem depilacji praktycznie znika bezpowrotnie , także tez jestem za tym , ale w sprawdzonym miejscu, to co polecasz to studio laser, taż bardzo wiele dobrego o nim słyszałam, że dobre ceny i profesjonalny personel
    Cytuj
  • samuraj 2 maj 2012, 16:40
    może i to jest racja, że nie ma co oszczędzać na takiej rzeczy, ale powiem wam, że jednak nie koniecznie trzeba przepłacać, bo przecież są takie sklepy, jak magicznaplaneta.pl gdzie często jakieś fajne promocje i można wymarzony sprzęt kupić taniej.
    Cytuj
  • katys 10 maj 2012, 19:06
    Ja też zainwestowałam ostatnio w depilator, nie mogłam już znieść tego bólu przy depilacji woskiem

    Cytuj
  • kenaz 26 maj 2012, 0:11
    Proponuję wykonać depilację laserem diodowym i problem depilatorów, podrażnień i jak czytałam bólu zniknie na zawsze.

    zapraszam na nasza stronę

    Cytuj
  • zlotyklos 6 lip 2012, 14:10
    no tak laserem to najlepiej, ale niestety nie wszyscy mogą poddać się takiemu zabiegowi, wiec z pomocą przychodzą depilatory, a jak szukasz dobrego dla siebie możesz zajrzeć na avans.pl tam jest spory wybór a ceny nie są zbyt wysokie.
    Cytuj
  • styxia 10 sie 2012, 6:53
    Bardzo wiele zależy od wyboru depilatora (z głowicą dyskową, z 20/40pęsetami). Generalnie każdy z nich ma swoje wady i zalety. Ja po lekturze między innymi tego artykułu wybrałam dla siebie depilator dyskowy. Dla osoby z wrażliwą cerą to może być dobry wybór, w przeciwieństwie do depilatora z pęsetami. Pozdrawiam
    Cytuj
  • Aniela22 6 sie 2013, 15:22
    mój pierwszy kupiłam w tamtym roku. Postawiłam na Brauna i nie zawiodłam się. chłodząca nakładka czyni cuda.
    Cytuj
  • pani_woda 27 wrz 2013, 11:37
    osobiście polecam depilator z głowicą z dysków, akurat mam ceramiczny, który nie powoduje alergii, ale wiadomo wszystko zależy od naszej skóry, wrażliwości, tutaj możesz sobie trochę poczytać o zaletach i wadach poszczególnych depilatorów http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-depilator/449/
    Cytuj
  • mijmo 27 wrz 2013, 12:44
    Moja żona używa depilatora firmy Braun. Ma już go dwa lata i nie narzeka na jego funkcjonowanie uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum