Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaki depilator?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki depilator?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hazi 18 lip 2016, 19:41     (ostatnio zmieniony przez autora 19 lip 2016, 21:31, w całości zmieniany 2 razy)
    Najlepiej poczytać jakies recenzje w sieci uśmiech Całkiem interesujące porady znaleźć można np. w tym tekście http://www.guki.pl/jaki-depilator-kupic/
    Cytuj
  • zonja 7 sie 2016, 12:29
    U mnie dobrze sprawdza depilator IPL , teraz mam przerwę kolejne zabiegi zacznę robić jesienią, ale teraz mam dobrze zrobione bikini i nogi
    Cytuj
  • UllKa 19 wrz 2016, 14:56
    Tej marki nie znam.
    Cytuj
  • Karina1982 24 paź 2016, 9:00
    Jak dla mnie najlepsze depilatory ma w swojej ofercie philips. Ja nie potrzebuję jakiegoś wymyślnego depilatora z mnóstwem funkcji, ale depilatora, który po prosto wyrywa włoski. Phillips jest dla mnie pod tym względem najlepszy bo ma najwięcej pęset. Ja mam podstawowy za który zapłaciłam około 70 zł i służy mi ponad 5 lat. Jeśli chodzi o ból to można się po pewnym czasie przyzwyczaić.
    Cytuj
  • Fewekin 25 paź 2016, 11:01
    Jak tak czytam wasze porady to chyba zdecyduję się na jakiś prosty depilator laserowy bez żadnych bajerów łagodzących ból. Chcę go kupić mojej dziewczynie na urodziny bo ona ciągle narzeka ze ten jej fatalnie dziala i jest już stary. Znalazlem kilka modeli na takiej stronie http://www.ceneo.pl/oferty/depilator-laserowy - myślicie ze warto tam kupować? bo ja sie jednak slabo znam na takich rzeczach a nie chcę dziewczyny pytać bo to ma być niespodzianka
    Cytuj
  • zataraa2 9 lis 2016, 11:55
    Mam depilator ipl babyliss i wg mnie jest świetny, depilacja jest bezbolesna i szybka, bo ma dwa tryby i można po prostu przeciągać po skórze, do bardziej delikatnych miejsc est też specjalna nasadka, w telefone sobie zainstalowałam apkę która jest z depilatorem i mi przypomina kiedy powtórzyć zabieg uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 31 sie 2017, 22:57
    Czy ten z chłodzacą nakładką albo np masujący faktycznie coś daje ?
    Nie jestem w stanie takiego zwykłego nawet przyłożyć do nogi.... ;/
    Cytuj
  • favcia 6 wrz 2017, 16:40
    Fajną opcją jest jeszcze iść na depilację pastą cukrową albo woskiem, potem kilka razy na epilfree to taki masaż specjalnym kremem na utrwalenie efektu i za jakiś czas na zabieg przypominający, a kłopot włosków ma się z głowy na dłuugi czas.
    Cytuj
  • zataraa2 24 paź 2017, 11:53
    Ecia napisał:Czy ten z chłodzacą nakładką albo np masujący faktycznie coś daje ?
    Nie jestem w stanie takiego zwykłego nawet przyłożyć do nogi.... skrzywienie
    Nic to nie daje, próbowałam zwykłego z tą nasadką i dla mnie bez efektu. Za to depilacja ipl nic nie boli, moim depilatorem babyliss już troche tych zabiegów zrobiłam, nawet te wrażliwsze, delikatniejsze miejsca nie są jakieś bolesne, zresztą jest do nich druga nasadka.
    Cytuj
  • dorciaporcia 26 lut 2018, 20:45
    Ja stawiam na wosk wielki uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum